2737
2734
عنوان

کاش همین الان مشهد بودم

150 بازدید | 7 پست

میرفتم صحن انقلاب روبروی گنبد میگفتم آقا امروز هیچ همه ی زندگیمو به خودت سپردم هرچی الان تودلمه به امام رضا میگفتم آروم میشدم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم❤ الهی ب زودی قسمتت بشه

فکر کردم مشهدی اومدم التماس دعا بگم😍

ارتباط تلفنی با حرمم خوبه بزن یه سلامی بگو سلام منم برسون❤

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2731

من که یه روز تو حموم یاد امام رصا افتادگ انقدر زیر دوش زار زدم دردامو گفتم نگو همشونو شنید جوابم داد هنوزم خجالت زدم از اینکه تو همچین جایی صداش کردم لازم نیست حرم بری تو خوکتم باشی می شنوه قربون اقا بشم

منکه همسایه آقام هرچی صداش میزنم جوابمو نمیده قربون آقا برم غریب نوازه،برم حرم واسه همتون دعا میکنم شمام واسه من دعا کنین 9 ماهه تو اقدامم هنو بچه دار نشدم این ماه توکل کردم ب خدا و ائمه انشالله حاجت بگیرم😔😔😔

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
2738