2726
عنوان

کیا مثه من دیگه شبا نمیتونن بخوابن

675 بازدید | 13 پست

من هفته 34 هستم..از اول 8 ماهگی دیگه خواب ندارم شبا پهلوهام اذیته..راستش بخاطر بچه که میره تو پهلومو میترسم اذیت شه شبا بیشتر میشینم😢

دیشب نخوابیدمو الان همینطور نشستم درازم میکشم ولی خیلی کم..

سخته ولی شیرینه..

نمیدونم چیکار کنم..اگه الان خوب نخوابم بعد زایمان بنیه ندارم که بیدار بمونم برای بچه..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همینطوری بودم پسرمم شبا نمیخوابه دیگه کم میارم الان ۲۲ ماهه همینه اوضاع. همش میگم خدایا اینهمه بچه الان خوابن این بچه بیدار 

۱۲ خوابید ۳ بیدار شد تا الان باباش رفت کلی گریه کرد تازه یکم خمیازه میکشه. بخوابه ۹ بیداره دیگه باز میره تا ۱۲ شب😭😭😭

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

استارتر

حالا کجاشو دیدی

دیشب دیدم بچم مریضه دارو انپول و ....

میدونم که داروس چیع تو این همه سال یاد گرفتم.تا صبح پاشویه کردم تب داشت

دیگه بجه دار بشی نمیتونی راحت باشی

یه ساله اینجوری ببی خواب نبودم

مال من نیم ساعت میخوابید یه ربع بیدار گاهی به ساعت میخوابید نیم ساعت بیدار

الان چند وقتشه؟ بهتر شده خوابش؟

.

ّمنم پسرن همینطور بود نیمساعت نیمساعت بیدار میشد ب شیر واقعاااااا ب معنای واقعی داغوووون شده بودم ولی 22ماهگی از شیر گرفتم راحت شدم 

بخواب بابا این مسخره بازیا چیه که بچه اذیت میشه اتفاقا اگه بخوابی آرامش اونم زیادتره دیدی وقتی دراز میکشی راحتتر تکون میخوره وتکوناش زیاد میشه

فقط رو شکم نخواب همین

یه بالشت بذار وسط دوتا پات وتا میتونی بخواب

من کهرسه تا زاییدم الانم چهارمیو باردارم اونقدر تو حاملگی میخوابم پدر خواب رو در میارم بچه هامم وقتی به دنیا میومدن آروم شکر خدا با بچم بازم میخوابیدم تا ساعت یازده دوازده فقط سینم تو دهنش بود

اینقد سخترمیگیری

خدا خودش یه جوری بچه رو تو رحم قرار داده که مادر بخوابه یادراز بکشه یا راه بره یا بشینه اتفاقی واسش نمی افته واگر اینجوری نبود الان هزاران بچه کج وکوله داشتیم....

والله چه حرفها....تو دراز بکشی بچت راحتتره 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

بچت تو پهلوت هم بره اذیت نمیشه اونم نیاز داره تو خوب بخوابی اتفاقا با نشستن زیاد اذیت میشه بگیر داراز بکش ویه بالشت بزار لای پاهات وتا دل تنگت میخاد بخواب پهلوتم درد گرفت جابه جا شو اول بشین بعد از این پهلو به اون پهلو بشو 

اینم میگن یه وقت بند ناف دور گردنش نپیچه بشین وبعد جابه جاشو

من که حال نداشتمربشینم بسم الله میگفتم وخوابیدنی از این پهلو به اون پهلو میشدم

ترسو نباش اینقد عزیزم خدا خودش محافظ بچه هاست خوب استراحت کنوتا جون داشته باشی وقتی اومد ازش نگه داری کنی

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
بچت تو پهلوت هم بره اذیت نمیشه اونم نیاز داره تو خوب بخوابی اتفاقا با نشستن زیاد اذیت میشه بگیر دارا ...

من که همینطور از این وهلو به اون وهلو میشم نمیدونستم باید بشینم الانم 8ماهمه بچه اولم هم نمیدونستم یعنی واقعیته؟

الان چند وقتشه؟ بهتر شده خوابش؟ . ّمنم پسرن همینطور بود نیمساعت نیمساعت بیدار میشد ب شیر واقعااااا ...

من بعداز این که  شیر منو نخور تو شیشه شیر میخورد

بازم اینطوری بود

دیگه مجبور میشدم شب شیرموز بدم بلکه سه ساعت بخوابه

الان پنج سالشه

من که همینطور از این وهلو به اون وهلو میشم نمیدونستم باید بشینم الانم 8ماهمه بچه اولم هم نمیدونستم ی ...

منم همینطوری از این پهلو به اون پهلو میشدم نه انشالله چیزی نیست فقط راحت بخواب به پهلو