2733
2734
عنوان

عدم تخمک گذاری شایعه؟

152 بازدید | 25 پست

سلام دوستان، من امروز بعد از دوماه اقدام ناموفق رفتم دکتر و با توجه به اینکه از موعد تخمک گذاریم گذشته بود بهم گفت یه تخمک توی رحمته هنوز آزاد نشده، خیلی نگران شدم و انگار آب سرد ریختن بهم، بهم گفت خیلی شایعه، و قرص متفورمین و ویتامین دی و یه قرص دیگه بم داد، تورو خدا کسی بوده اینجور بوده باشه؟ چه کردین؟ بچه دار شدین؟ چرا اینجوری شده، یعنی ماهای قبلم تخمک گذاری نداشتم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟ ممکنه همین یک ماه فقط باشه؟ دارم دیوونه میشم از فکر

گفت تنبلی داری؟

رفتی سونوگرافی؟

پریودت چطوره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
گفت تنبلی داری؟ رفتی سونوگرافی؟ پریودت چطوره

پریودم سر وقته و هرماااه، سونو انجام داد چیزی نگفت فقط گفت تخمکت هنوز ازاد نشده، و قرص داد... اره سونو انجام داد که متوجه شد

منم همینا رو که بهت داده رو استفاده میکنم.بعلاوه لتروزل که از روز3پری روزی2تا هم میخورم

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738

من دی بدنم 2بود که گفت خیلیا بخاطر همین کمبود دی باردار نمیشن

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706