2703
2553
عنوان

شما سر عقد چطوری بله گفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 45 پست
😂😂😂 دوست دارم متفاوت باشه اخه همه یچیز میگن

جو شدیدا سنگینه هااا گفته باشم😢

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

دیه خیلیم مذهبیش نکن بگو با اجازه بزرگترا بله الوت با ناز

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتی ایزد منان افتادم یاد نون خ خندم گرفت ببخشید🤗

اره😂😂 خودمم همش صداش میومد تو ذهنم میگف ایزد منان پس اینو نمیگم چون خندم میگیره

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
2720
بگو با توکل به خدا و اجازه ی پدر و مادر عزیزم بله .  من این جمله رو آماده کردم شوهره پیدا شه ب ...

عزیزززم 😍😍ایشالا ب زودی عروس میشی

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

من که در اینده میگم

با اجازه ی پدر و مادرم بله😐

نمیگم بزرگترا، چون غیر پدر و مادرم اون به ظاهر بزرگترا نقش مثبتی تو زندگیم نداشتن

البته خاله هام خیلی اثرگذار بودن

ولی خب دیگه

2714
گفتی ایزد منان افتادم یاد نون خ خندم گرفت ببخشید🤗

یاا ایزد منان(منم همینطور:||)

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

خوشبخت بشی 

بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
خوشبخت بشی  بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

ممنون عزیزم ❤️اره حتما تو دلم میگم

مرسی گلی ،شماهم ایشاالله خوشبخت بشی 😚😚😚😚

مرسی عزیزدلم😘❤️

2706