1421
1389
عنوان

شما سر عقد چطوری بله گفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 45 پست
بگو با توکل به خدا و اجازه ی پدر و مادر عزیزم بله .  من این جمله رو آماده کردم شوهره پیدا شه ب ...

عزیزززم 😍😍ایشالا ب زودی عروس میشی

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

من که در اینده میگم

با اجازه ی پدر و مادرم بله😐

نمیگم بزرگترا، چون غیر پدر و مادرم اون به ظاهر بزرگترا نقش مثبتی تو زندگیم نداشتن

البته خاله هام خیلی اثرگذار بودن

ولی خب دیگه

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

گفتی ایزد منان افتادم یاد نون خ خندم گرفت ببخشید🤗

یاا ایزد منان(منم همینطور:||)

نی نی سایت دیه تکراری شده،خاطرات خوبی باهم داشتیم،دوستای نی نی سایتیمو یادم نمیره،دلم برای نی نی سایت تنگ میشه.تازه داشتم معروف میشدما😐

خوشبخت بشی 

بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1436
خوشبخت بشی  بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

ممنون عزیزم ❤️اره حتما تو دلم میگم

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
مرسی گلی ،شماهم ایشاالله خوشبخت بشی 😚😚😚😚

مرسی عزیزدلم😘❤️

1432
بگو با توکل به خدا و اجازه ی پدر و مادر عزیزم بله .  من این جمله رو آماده کردم شوهره پیدا شه ب ...

منم 😂دقیقا همین جمله رو الان تمرین کردم قبل پستت 😂

متاسفانه نیمه گمشده‌ام بدجوری تو نقشش فرو رفته   اصن پیداش نیس   
اسی این جمله ها خیلی سختن😐😐😐 قطعا اون لحظه چون استرس و اینا داری یا یادت میره یا قاطی میکنی خود ...

اره پشیمون شدم😁

من تو عقد موقت با اجازه بزرگترا وامام زمانو گفتم اما برا عقد داىم چون پبش آقای نوری همدانی بودیم روم ...

من خیلی دوست داشتم امام زمانو بگم ولی دیدم میگن هول میکنی تو‌دلم میگم

1418
ای جاانم😂😂 ایشاالله که به زودی سر سفره ی عقد تکرارش میکنی 😘😘😘

فدات عزیزم 😂😍

همچنین واسه شما 🙏🏼😘😘😘😘

متاسفانه نیمه گمشده‌ام بدجوری تو نقشش فرو رفته   اصن پیداش نیس   
من گفتم با یاری امام زمان و اجازه بزرگترا بلللههه😄

قشنگو کوتاه❤️

1331