1822
1823
عنوان

شما سر عقد چطوری بله گفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 45 پست
بگو با توکل به خدا و اجازه ی پدر و مادر عزیزم بله .  من این جمله رو آماده کردم شوهره پیدا شه ب ...

عزیزززم 😍😍ایشالا ب زودی عروس میشی

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

من که در اینده میگم

با اجازه ی پدر و مادرم بله😐

نمیگم بزرگترا، چون غیر پدر و مادرم اون به ظاهر بزرگترا نقش مثبتی تو زندگیم نداشتن

البته خاله هام خیلی اثرگذار بودن

ولی خب دیگه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

گفتی ایزد منان افتادم یاد نون خ خندم گرفت ببخشید🤗

یاا ایزد منان(منم همینطور:||)

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

خوشبخت بشی 

بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

خوبی های وجدان خفه کن! 👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. بعد وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان، از سایت bayanmanavi.ir📍📍📍 گم شده همه ی ما خداست. منظورم از "خدا" اون چیزی که واقعا هستِ نه اون چیزی که بعضیامون برا خودمون ساختیمش. این دنیا با همه غم ها و شادی هاش طوری طراحی شده که حواس ما رو از گم شده اصلیمون پرت کنه. حالا ماییم و یه سری دستورالعمل ها که کمکمون کنه حواسمون پرت نشه. این وسط اونایی رشد میکنن که به کمک این دستورا دائما و دائما تونستن حواس خودشونو متمرکز کنن رو موضوع اصلی. 👍حالا خدا برای اینکه ما رو بندازه تو این راه رشد که در وهله اول شاید کمی سختمون باشه یه مشوق به نام بهشت و یه بازدارنده به نام جهنم برامون طراحی کرده. وقتی میری سراغ ورزش اشکال نداره اولش از ترس چاق شدن بری سمتش، مهم اینه که اگه طبق دستور مربی ورزش کنی متوجه میشی ورزش مایه نشاط و سلامتیتِ. پس ادامه میدی✌ 🙏           خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده هات...شکرت که محبت خوبان عالَم و نفرت اشقیای عالَم رو تو قلبم قراردادی...
1883
خوشبخت بشی  بسم الله هم قبلش بگو شده در حد زمزمه

ممنون عزیزم ❤️اره حتما تو دلم میگم

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
مرسی گلی ،شماهم ایشاالله خوشبخت بشی 😚😚😚😚

مرسی عزیزدلم😘❤️

بگو با توکل به خدا و اجازه ی پدر و مادر عزیزم بله .  من این جمله رو آماده کردم شوهره پیدا شه ب ...

منم 😂دقیقا همین جمله رو الان تمرین کردم قبل پستت 😂

من وقتی از دست یکی ناراحت میشم اسمشو تو گوشیم تغییر میدم ، مثلا مای لاو یهو میشه گاو مزرعه‌ی حسن آباد ایز تایپینگ  
اسی این جمله ها خیلی سختن😐😐😐 قطعا اون لحظه چون استرس و اینا داری یا یادت میره یا قاطی میکنی خود ...

اره پشیمون شدم😁

من تو عقد موقت با اجازه بزرگترا وامام زمانو گفتم اما برا عقد داىم چون پبش آقای نوری همدانی بودیم روم نشد خیلی طول وتفسیر بدم گفتم زشته همون بار اول فقط گفتم بله

من شیعم،حیدر آقامه  
منم 😂دقیقا همین جمله رو الان تمرین کردم قبل پستت 😂

ای جاانم😂😂

ایشاالله که به زودی سر سفره ی عقد تکرارش میکنی 😘😘😘

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
من تو عقد موقت با اجازه بزرگترا وامام زمانو گفتم اما برا عقد داىم چون پبش آقای نوری همدانی بودیم روم ...

من خیلی دوست داشتم امام زمانو بگم ولی دیدم میگن هول میکنی تو‌دلم میگم

1826

من گفتم با یاری امام زمان و اجازه بزرگترا بلللههه😄

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی🌹قراداد خونه خودمو تاریخ 99/9/9 نوشتم و سند ب نامم شد تیکر امضامه💲💚
ای جاانم😂😂 ایشاالله که به زودی سر سفره ی عقد تکرارش میکنی 😘😘😘

فدات عزیزم 😂😍

همچنین واسه شما 🙏🏼😘😘😘😘

من وقتی از دست یکی ناراحت میشم اسمشو تو گوشیم تغییر میدم ، مثلا مای لاو یهو میشه گاو مزرعه‌ی حسن آباد ایز تایپینگ  
من گفتم با یاری امام زمان و اجازه بزرگترا بلللههه😄

قشنگو کوتاه❤️

من خیلی دوست داشتم امام زمانو بگم ولی دیدم میگن هول میکنی تو‌دلم میگم

نه بابا هول چی با اجازه آقا امام زمان وبزرگترا بله

نه بابا خیلیم عالیه، مبارکه عشقم

من شیعم،حیدر آقامه  
1718