2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول یه زنگ میزنم ب زنگول 

بعدا میرم دیدن مامان بابام

بعدا از همه تک تک همسایه ها نصف شبی حلالیت میطلبم

بعدا خیلی خوشحال میشم ک واسه کنکور نخوندم و خودمو دم آخری اذیت نکردم

بعد میشینم تا عزراعیل بیاد

#کاربر_قدیمی_ام
2738

عاقا من هندونه خوردم بعد چون پ نمیشم دمنوش سیاه دانه خوردم ک پ شم..نکنه اینا با هم نسازه و سنکوپ کنم..خیلی نگرانم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

‌تا میتونم همسرمو بغل میکنممممم😭😭😭😭😭😭😭چرااااا اخه من نمیخوام زود بمیرممممم میخوام نوه هامو ببینم پیری های عشقمو ببینم😭😭😭

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

سرمو میذارم رو سینه شوهرم ک تا صبح همونجوری میمونم.

از خدا میخوام اون دنیام پیشش باشم. ❤

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2706