1421
1411

میگیرم میخوابم تا خوده فردا عزراییل بیاد ببرتم😐

فکر کنم بدترین عادت جهان عادت با پتو خوابیدنه . فکر کن داری مثه سگ تو کویر لوت عرق میریزی از گرما، تا پتو رو نندازی رو خودت خوابت نمیبره 😐

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

اول یه زنگ میزنم ب زنگول 

بعدا میرم دیدن مامان بابام

بعدا از همه تک تک همسایه ها نصف شبی حلالیت میطلبم

بعدا خیلی خوشحال میشم ک واسه کنکور نخوندم و خودمو دم آخری اذیت نکردم

بعد میشینم تا عزراعیل بیاد

#کاربر_قدیمی_ام
1394

‌تا میتونم همسرمو بغل میکنممممم😭😭😭😭😭😭😭چرااااا اخه من نمیخوام زود بمیرممممم میخوام نوه هامو ببینم پیری های عشقمو ببینم😭😭😭

بابام توی احوالپرسی هاش از طرف میپرسه چخبر خوبی خوشحالی؟! من عاشق اون خوشحالی گفتن اخرشم یه جوری میگه که حس میکنی خوشحال یا غمگین بودنت خیلی براش مهمه...

سرمو میذارم رو سینه شوهرم ک تا صبح همونجوری میمونم.

از خدا میخوام اون دنیام پیشش باشم. ❤

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
1427

من خیلی خوشحال میشم قران میخونم توبه میکنم از گناهام میرم مامان و بابا و ابجی و داداشمو بوس میکنم کلییی

در اخر گوشیمو فرمت میکنم وهرچی هست و پاک میکنم  

کلی پسرمو میبوسم و بغلش میکنم احتمالا قلبم از اون همه غم که دیگه نمیبینمش و آینده اش چی میشه همون لحظه وایسه دیگه به صبح نکشم 😔

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔

پسرمو میسپارم به خانوادم و تا صبح میشینم و نگاهشون میکنم و اشک میریزم 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
1364