1363
1389

کلی نماز میخونم و توبه میکنم

یکم دیگه برام صلوات بفرستی به ارزوم می رسم😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

میگیرم میخوابم تا خوده فردا عزراییل بیاد ببرتم😐

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

اول یه زنگ میزنم ب زنگول 

بعدا میرم دیدن مامان بابام

بعدا از همه تک تک همسایه ها نصف شبی حلالیت میطلبم

بعدا خیلی خوشحال میشم ک واسه کنکور نخوندم و خودمو دم آخری اذیت نکردم

بعد میشینم تا عزراعیل بیاد

#کاربر_قدیمی_ام
1394

‌تا میتونم همسرمو بغل میکنممممم😭😭😭😭😭😭😭چرااااا اخه من نمیخوام زود بمیرممممم میخوام نوه هامو ببینم پیری های عشقمو ببینم😭😭😭

‏بالاخره منم از این امضاها زدم😁😁😁وزن اولیه۸۹👈💪وزن بعدی ندارم چون دوروزه میرم😉یگن طرف خیلی آدم حسابی و آدم درستیه!‏دزد نیست، حلال و حروم سرش میشه،‏دروغ نمیگه و...‏یادمون رفته اینا وظیفه ‏انسانی ماست،‏نه آپشنهای ویژه...!

سرمو میذارم رو سینه شوهرم ک تا صبح همونجوری میمونم.

از خدا میخوام اون دنیام پیشش باشم. ❤

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
1387

من خیلی خوشحال میشم قران میخونم توبه میکنم از گناهام میرم مامان و بابا و ابجی و داداشمو بوس میکنم کلییی

در اخر گوشیمو فرمت میکنم وهرچی هست و پاک میکنم  

کلی پسرمو میبوسم و بغلش میکنم احتمالا قلبم از اون همه غم که دیگه نمیبینمش و آینده اش چی میشه همون لحظه وایسه دیگه به صبح نکشم 😔

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔

پسرمو میسپارم به خانوادم و تا صبح میشینم و نگاهشون میکنم و اشک میریزم 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
1331