2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدا نخورید یا به اندازه بخورید...برای من خیلی بد شد

چی شد؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2731
بادکش چه طوریه؟ چه تأثیری داره؟

رحم رو گرم میکنه 

باعث میشه پریود تنظیم شه 

درد پریود از بین بره 

کیست و عفونت و بیماری های رحمی رو از بین ببره 

کسی که رحمش گرمه تا ارااده کنه باردار میشه 

توی گوگل سرچ کنید بادکش رحم خودش میاره عزیزم

رازیانه برای همه تجویز نمیشه 

سیاه دونه عسل ناشتا بخور  اگه فشارخون نداری

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
چرا عزیزم من تازه شروع کردم هورمون مردونم خیلی زیاده.

براي پايين اوردن هورمون مردانه خوبه؟؟تروخدا بگو جكار كنم بياد پايين

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

عزیزم رازیانه تیغ دولبه است برای بعضیها خوبه برای بعضیها نه پرولاکتینو میبره بالا اگه برای بارداری نخوری بهتره اگه برای قاعدگیه این ماه بخور ببین چی میشه ولی زیادش خوب نیست

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706