2726
عنوان

کیا مثل من تو نوجوونیشون مجله باز بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 69 پست
الان دیگه با وجود دنیای مجازی‌ و اینترنت فکر نمی کردم کسی پیدا بشه که مجله ها رو دنبال کنه.. آخرین ب ...

۶ تومن 

خیلی گرون شدن 

قبلا ٣ تومن میخریدیم خانواده سبزو

باشه 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا قبل گرفتن  گوشیم بازم همش مجله میگرفتم خانواده سبز راه زندگی روزهای زندگی جدول الان دیگه پول به مجله نمیدم میدم نت میگیرم😅

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2728

وااااییییی عجب تاپیکی😍 من فقط اطلاعات هفتگی و روزهای زندگیییی😍 بیشتر عاشق روزهای زندگی بودم

به خدا ۲تا کارتون مجله جمع کردم ..مامانم گفت همشون کپک زدن میخوام بریزم بره😢 دلم گرفت ولی خب کاریشم نمیشه کرد

یادش بخیرررر

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من مجله سپاس و دختران و پسران رو زیاد می خریدم.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
تپش یادش بخیر.ضمیمه ی روزنامه ی جام جم بود

وااای ما خوراکمون بود تو مدرسه با بچه ها جمع میشدیم دسته جمعی تپش میخوندیم.هر هفته نوبت یکی بود بگیره بیاره. ضمیمه چهارشنبه ها بود قشنگ یادمه...

روزهای زندگی  و  خانواده سبز  و یکی دیگه ک اسمش خاطرم نی از نون شب واسم واجب تر بود یعنی   کلی تقویمم داشتم  ک عکسای  دلخواهمو بریده بودم چسبونده بودم توش اخ  ک چ حیف شد تموم شدن اون روزا 

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤

یادش به خیر چه قدر قسمت پیامهای خواننده هارو دوس داشتم داستان هاش خدایاااا با دل ما چی شد که انقدر عوض شدیم و دنیامون خاکستری شد😥

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706