2726

وای یادش بخیر.‌‌.. مجله خانواده، روزهای زندگی، خانواده سبز... با چه ذوق و شوقی منتظر میموندم تا اول و ۱۵ هرماه بشه و شماره جدیدشون بیاد. اول داستاناشونو میخوندم بعد صفحه های شعر و مصاحبه با هنرمندا و آشپزی و ......

چقدر دنیام قشنگ و رنگارنگ بود اون روزا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واییی منمممم

اطلاعاات هفتگی

خانواده

روزهای زندگی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

آخ منن دنیایی داشتم مخصوصا رمان های بی مزه اش که چقد اون موقع به من مزه میداد😌😌😌😁

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

من خیلی التماس میکردم تا پدرم بخرد برام اوف چه خوشحال میشدم و سرگرم ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من

یادش بخیر . روزهای زندگی؛ خانواده سبز، موفقیت ، 

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
من الانم 18 سالمه  از وقتی درگیر کنکور شدم دیگ نخریدم  ولی عاشقشون بودم

الان دیگه با وجود دنیای مجازی‌ و اینترنت فکر نمی کردم کسی پیدا بشه که مجله ها رو دنبال کنه.. آخرین باری که خریدی چند بود حدودا ؟

منم همشو میخوندم وقتی هم پول نداشتم بخرم میذاشتم تاریخش که گذشت میرفتم میخریدم دوسه تاهم همینجوری بهم میداد 

روزای خوبی بود 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...

منم همینطور.پول توجیبی هامو جمع میکردم و میخریدم.البته یواشکی خخخ چون مامانم دعوام میکردکه چراا پول توجیبی هامو چیزینمیخرم بخورم ومیرم مجله میخرم.مخالف مجله بود

یادش بخیر.دلم تنگ اونروزا  شدو همچنین گرفت.چه ساده وبی فکربودیم

خدایااااا شکرت...
2706