1351
1341

وای یادش بخیر.‌‌.. مجله خانواده، روزهای زندگی، خانواده سبز... با چه ذوق و شوقی منتظر میموندم تا اول و ۱۵ هرماه بشه و شماره جدیدشون بیاد. اول داستاناشونو میخوندم بعد صفحه های شعر و مصاحبه با هنرمندا و آشپزی و ......

چقدر دنیام قشنگ و رنگارنگ بود اون روزا....

خانواده سبزبازبودم😁

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

من فقط روزنامه حوادث تپش با محله روز های زندگی خوراکم بود میشستم داستانای زندگی مردمو میخوندم

بگذار زمستان هرچه می خواهد شاخه هایم را خمیده کند...      من دختر بهارم... دوباره شکوفه می زنم...

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

من از دبستان خیلی میرفتم سراغ کتاب و مجله های خواهر هام خییلی میخوندم 

الان هم خیلی ها میگن قلمت قشنگه میگم شاید به خاطر خوندن زیاد بوده

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1348
من الانم 18 سالمه  از وقتی درگیر کنکور شدم دیگ نخریدم  ولی عاشقشون بودم

الان دیگه با وجود دنیای مجازی‌ و اینترنت فکر نمی کردم کسی پیدا بشه که مجله ها رو دنبال کنه.. آخرین باری که خریدی چند بود حدودا ؟

منم همشو میخوندم وقتی هم پول نداشتم بخرم میذاشتم تاریخش که گذشت میرفتم میخریدم دوسه تاهم همینجوری بهم میداد 

روزای خوبی بود 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...

منم همینطور.پول توجیبی هامو جمع میکردم و میخریدم.البته یواشکی خخخ چون مامانم دعوام میکردکه چراا پول توجیبی هامو چیزینمیخرم بخورم ومیرم مجله میخرم.مخالف مجله بود

یادش بخیر.دلم تنگ اونروزا  شدو همچنین گرفت.چه ساده وبی فکربودیم

دوستای عزیزم برای حاجت رواییم لطفا یه صلوات بفرستین 😘😘😘
1308
الان دیگه با وجود دنیای مجازی‌ و اینترنت فکر نمی کردم کسی پیدا بشه که مجله ها رو دنبال کنه.. آخرین ب ...

۶ تومن 

خیلی گرون شدن 

قبلا ٣ تومن میخریدیم خانواده سبزو

باشه 😐

من تا قبل گرفتن  گوشیم بازم همش مجله میگرفتم خانواده سبز راه زندگی روزهای زندگی جدول الان دیگه پول به مجله نمیدم میدم نت میگیرم😅

زندگی دو نیمه س نیمه اول درانتظار نیمه دوم ونیمه دوم درحسرت نیمه اول...
1346