2733
2734

مرسی از همه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی هیچی هیچی هر راهی رفتم نشده 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
هیچی هیچی هیچی هر راهی رفتم نشده 

چرا عزیزم اگه راه گیاهی درست نباشه راه پزشکی که هست گلم نا امید نباش انشالله این ماه به خواسته دلت میرسی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
بادکش گرم شکم برای تقویت تخمک خیلی موثره

باید برم بیرون انجام بدم؟به چه مراکزی باید مراجعه کنم؟

اگه میخای زود باردار شی فقط وفقط کاهش وزن

اره باید همین کارو کنم ولی چیکار کنم عشق فست فودم

چرا عزیزم اگه راه گیاهی درست نباشه راه پزشکی که هست گلم نا امید نباش انشالله این ماه به خواسته دلت م ...

ممنون عزیزم همچنین شما، ببخش بار منفی واردکردم تو تاپیکت، این ماه میرم دکتر برام تجویز عکس رنگی وای یو آی کنه، انشالله همین ماه مامان بشی 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ممنون عزیزم همچنین شما، ببخش بار منفی واردکردم تو تاپیکت، این ماه میرم دکتر برام تجویز عکس رنگی وای ...

ممنونم گلم.خواهش میکنم عزیزم حق داری خیلی سخته.انشالله قبل از اینکه بری عکس رنگی بفهمی نی نی داری خوشگلم.برات بهترینارو میخوام

2706