2726
عنوان

شده عشقتون ولتون کنه و دوباره برگرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4257 بازدید | 33 پست
ینی بگه دیگه نمیخوام باهم باشیم

پیش ممکنه بیاد 

اره اومده و برگشته

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی دعواتون میشد؟من بهم گفت نمیخواد با من باشه و رفت😞

اره بخدا زیاد دعوامون شده ولی این نیست ک بخاطر کسی دیگع بره عصابش خورد میشه

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2728
برای خودت پیش اومده؟؟؟

اره یه سری اتفاقات افتاد، یه مدت دور شدیم

ولی برگشت

حتی عالی تر از قبل با همیم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
به من گفت نمیخوامت.گفت نمیخوام با هم باشیم.کلی خوردم کرد و رفت

رها کن برمیگرده 

چرا باید برگرده وقتی نمیخواد منو؟

همیشه رفتن به معنای نخواستن فرد مقابل نیست

موقع رفتن خیلی حرفا میزنن

توجه نکن

رفت با یکی دیگه.منو بخاطر یکی دیگه ول کرد.

برمیگرده ایشالا

بعد یکسال که با کسی دیگ بود برگشت؟؟؟؟

فکر نکنم با کسی بود.چون مامانش اینا خیلی بهش فشار میاوردن ک زودتر ازدواج کنه‌.چون اختلاف سنمون زیاد بود فکر میکرد نمیتونیم با هم کنار بیایم...بعد از یکسال و خورده ای تماس گرفت ک مادرش و خواهرش بیان برای آشنایی خانواده ها.ک دیگه دیر بود.قسمت نبود.

2706