1345
1341

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

آره شوهرم. اما به خاطر تحصیلات و شغل و ارزوهاش منو رها کرد منم اعتراض نکردم حتی التماسم نکردم.  بعد از دوماه خودش برگشت 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   
1376
من‌تجربه شو دارم متاسفانه. خیلی تلخ بود..بعد از ۱ سال برگشت... ولی ۴ روز بعد از نامزد کردن من

به خاطر کسی ولم‌نکرد.اختلاف سنیمون زیاد بود.فکر میکرد نمیتونیم باهم زندگی کنیم.ماجرا مال سال ۸۳،۸۴ هست.البته الان خداروشکر میکنم ک با اون ازدواج نکردم.ولی خیلی طول کشید تا فراموشش کنم.

1226
ینی بگه دیگه نمیخوام باهم باشیم

پیش ممکنه بیاد 

اره اومده و برگشته

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
برای خودت پیش اومده؟؟؟

اره یه سری اتفاقات افتاد، یه مدت دور شدیم

ولی برگشت

حتی عالی تر از قبل با همیم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
1364