2737
2734
عنوان

خیلی برای شوهرم نگرانم 😔😔😔😔

937 بازدید | 51 پست

حدودا از دو ساله پیش رو بعضی قسمتا بدنش بیشتر کمر و شکم و پاهاش یه حالت قارچ مانندی رو پوستش زده بعد دو سال هنو خوب نشده بعد ایشون پیر هم نبود 

امروز رفتیم دکتر گفته دارو میدم یه سری آزمایش مینویسم با توجه ب جواب ازمایش و عملکرد دارو ساید براش نمونه برداری بنویسم. خدایا یعنی نمونه برداری اخه چه مشکلی میتونه وجود داشته یاشه یا بدترین حالتش چه بیماری ای هست براش ممکنه؟ اگه میدونید دریغ نکنید انکان داره سرطان باشه؟؟😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

لکه های سفید پوستیه؟

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
2706