2733
2734
تهرانه؟ معروفه؟ چند؟

بعله به هرکس گفتم میشناختش

بعله تهرانه

۸تومن

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این دماغمه

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
برا منم نوک تیز نیس  میشه اگر امکانش هست از روبه رو عکس بدی

اره عزیزم فقط از رو به رو نوکش جمع نکرده چون خودم دوست نداشتم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2738
گوشتی بوده؟

نه عزیزم استخونی بود ولی من ۲هفتس عمل کردم خیلی بادداره 

منم گفتم طبیعی بینی طبیعی زنانه یکم قوس داره ولی این هیچی قوس نداده 

قوس و سرپایی میتونه تو مطب بهش قوس بده، واسه منم صاف بود ولی تو‌مطب بدون بیهوشی قوس داد،گفتم سرشم یه کم بالا بده گفت این سرپایی نمیشه ، کاش قبل عمل میگفتم فانتزی

منم دوس دارم عمل کنم اما چند روز پیش رفتم ارایشگاه دوتا ارایشگر و دو تا مشتری بینیهاشون عمل شده بود هر چهارتا بد بودن یکیشون که خیلی داغون بود. منم ترسیدم اینهمه هزینه و سختی رو به جون بخری تهش ناراضی باشی و دوباره کاری

2706