2410
2553

بچه ها میدونم باید برم پیش دکتر غدد ولی میخوام بدونم دکتر زنان هم درمانم میکنه ؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هورمون مردونم زیاد بود و پریود نمیشدم رفتم زنان

بعدش درمان شدی؟ 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
از كجا فهميدي هورمون مرد داري

دو سال پیش ریزش مو داشتم رفتم پیش دکتر زنان.9 ماه منو علاف کرد هی دارو داد هی نوشت ازمایش گفت 3 ماه دگ بیا.3 ماه دگ میرفتن دوباره همون اش و همون کاسه بود.بعد 9 ماه گفت هورمون مردونت یه خورده بالاست که اونم تو تخصص من نیست ولی لازم نیست به خاطرش دارو بخوری چیزی نیست.منم به حرف اون دگ پیگیری نکردم ولی الان بازم موهام میریزه هییی کم پشت و کم پشت تر شده.تو تاپیک بغلی هم یه خانومه میگه مشکل هورمون داشتم دزمان نکردم موهام خیلیییی کم شده.این شد که من الان به فکر افتادم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2714

موهای صورتت زیاد نشده یا اینکه جوش بزنه صورتت؟ 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
خب موهاي منم ميريزه چه ربطي داره ويتامين بدنت كمه  من فكر كردم ريش سيبيل دراوردي

عزیزم آزمایش دادم همه چیم نرمال بود.فقط هورمون مردونم بالا بود.که همونم باعث ریزش مو و آب شدن سینه ها و دراوردن موهای زائد میشه که من همشو دارم.

موهای صورتت زیاد نشده یا اینکه جوش بزنه صورتت؟ 

جوش نه.یعنی این تابستون چون خیلیییی گرمه به خاطر گرما جوش میزنم ولی خودم میدونم که به خاطر گرماست.چون قبلا اصلااا جوش نمیزدم.ولی موهای زائد دارم اره.توی قسمت ریش و رون پاهام و اینا