1373
1341

دلوین

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
نیلای هم جالبه

ها اونم‌قشنگه 

سلین ام دوس دارم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 
1376

اول دلوین تلفظشو یاد بگیرین بعد دلفین دلفین کنید   

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

سوفیا 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
1288
1339