1345
1341

من 

بله 

خیلی طولانی بود

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379
چجوریه نماز امام جواد

نماز امام جواد (ع) دو رکعت است که در هر رکعت حمد یک مرتبه و توحید هفتاد مرتبه خوانده میشود. سید بن طاووس در جمال الاسبوع برای هریک از ائمه علیهم السلام نمازی با دعا ذکر نمودهاست. دعای بعد از پایان نماز جواد الائمه به شرح زیر میباشد:

اللَّهُمَّ رَبَّ الْأَرْوَاحِ الْفَانِیَةِ وَ الْأَجْسَادِ الْبَالِیَةِ
ای خدای آفریننده روحهایی که از جهان فانی رفته و بدنهای کهنه پوسیده شده

أَسْأَلُکَ بِطَاعَةِ الْأَرْوَاحِ الرَّاجِعَةِ إِلَی أَجْسَادِهَا (أَحِبَّائِهَا)
درخواست می‏ کنم به طاعت روحهایی که به امر تو به بدن باز می ‏گردند

وَ بِطَاعَةِ الْأَجْسَادِ الْمُلْتَئِمَةِ بِعُرُوقِهَا وَ بِکَلِمَتِکَ النَّافِذَةِ بَیْنَهُمْ‏
و به طاعت بدنهایی که پس از تفرق با عروق و اعضاء همه ملتئم و مجموع می‏گردند و به امر نافذ تو میان آنها

وَ أَخْذِکَ الْحَقَّ مِنْهُمْ وَ الْخَلاَئِقُ بَیْنَ یَدَیْکَ یَنْتَظِرُونَ فَصْلَ قَضَائِکَ‏
و به آن حقی که تو از همه باز خواهی گرفت در حالی که خلایق در پیشگاه حضور تو منتظر حکم تو

وَ یَرْجُونَ رَحْمَتَکَ وَ یَخَافُونَ عِقَابَکَ‏
و امیدوار رحمت تو و ترسان از عقاب تواند

صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
درود فرست بر محمد و آل محمد

خواهش میکنم دخترمنم دعا کنید 

ن,بخون انشالله حاجت روا بشی ولی نماز حاجت امام جواد هروقت خوندم به خواستم رسیدم.,الحمدلله

چطوريه گلم ؟؟

من نماز حضرت فاطمه رو براي باطل سحر ميخوام بخونم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
1376

من چندین بار نماز جعفر طیار و نماز شب خوندم  انقدددد قشنگه    انقددددددد     بیست دقیقه طول میکشه     بعد نماز انگار تو ابرایی یه ارامشی ادم میگیره

من ب دست های خداخیره شدم معجزه کرد...
1226
1364