2410
2553

الان تاپيكشو زدي كه چي خو؟😕🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کاش تو همون تاپیک  ریپلای شون میکردید  و  حرف تونو  همون جا میزدید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
كه بفهمه چقدر حرفش زشته

چرا همونجا نگفتي بهش عزيز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
تاپيك قفل شد

خب باشه

کاش تو جواب دادنامون حواسمون باشه کسی دلش نشکنه 😔

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ننه توپولی باور کن پدر بدجنس هست وجود داره دوست من باباش میلیاردره کرج متاسفانه دوستم بیماری پوستی داره بیماری ژنتیکی داره غده داره کنار گوشش ولی پدرش ۱۰۰ تومن پول بابت دکتر بهش نمیده بعضی پدرا  وجود دختر رو عار میدونن واقعا بدجور دل شکوندی 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

لینک تاپیک رو بزارید بریم بخونیم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706