1345
1363

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کاش تو همون تاپیک  ریپلای شون میکردید  و  حرف تونو  همون جا میزدید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1379
1376

کاش تو جواب دادنامون حواسمون باشه کسی دلش نشکنه 😔

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ننه توپولی باور کن پدر بدجنس هست وجود داره دوست من باباش میلیاردره کرج متاسفانه دوستم بیماری پوستی داره بیماری ژنتیکی داره غده داره کنار گوشش ولی پدرش ۱۰۰ تومن پول بابت دکتر بهش نمیده بعضی پدرا  وجود دختر رو عار میدونن واقعا بدجور دل شکوندی 

🦋یک به یک با مژه هایت دل من مشغول است میله های قفسم را نشمارم چه کنم...🦋

لینک تاپیک رو بزارید بریم بخونیم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
1226

@ننه-توپولی

دیگه جذابیتم حدی داره من شورشو در اوردم😅من حتی اگه قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم 😒 هفت میلیارد ادم تو این سیاره هست یکیش لیاقت مارو نداره ایـــــ بابا😎تو زندگیت 3 چیزو هرگز فراموش نکن -1-من -2-من -3-من*یکی فراموش کرد به مالکوت اعلا پیوست😂
برو بمیر بابا امثال شما خواهر شوهرا و مادرشوهرا گوه زدین به زندگی بقیه و امار طلاقو بردین بالا

خودت برو بمير بدبخت عقده اي من خودم نه مادرشوهرم نه خواهر شوهر بدبخت شوهر نديده 

1364