2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سیزده هفتگی

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

وا یازده هفتگی تکون کجا بود نبض خودت بوده

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ن عزیزم نشدنیه

با حرکات روده اشتباه گرفته میشه

خیلیا میان میگن ماحس میکنیم و... ولی اشتباهه 

حرکات رودس

بچه تو اون هفته ها انقدر کوچیکه ک اصلا مشخص نمیشه تکوناش

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اخه مادرشوهرم میگفت اولاش مثه قلب میزنه مال منم مثه صدا قلب بود

درست میگه اما هفته های بالا تر فرقشو واضح میفهمی این بیشتر قلبه بچست که گاهی حس میشه چیزی که من میدونم تکون اصلا یه جور دیگست بچه دوممه و فرقشو قشنگ فهمیدم

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
تکون ک نمیخوره اما قشنگ امشب احساس کردم مثه نبض میزنه

اینایی که میگن نیست و نمیشه باور نکن حتما برا اونا دیر تکون خورده من دوتاشونو زود حس کردم واقعا تکان بچه بود مث نبض یهویی ولی قوی تر و یه کوچولو نه پشت هم بزنه

اینایی که میگن نیست و نمیشه باور نکن حتما برا اونا دیر تکون خورده من دوتاشونو زود حس کردم واقعا تکان ...

عزیزم ماهاهم حس کردیم‌‌،ولی چون روده ها بهشون فشار میاد و جمع میشن،حرکات روده خیلی خیلی واضح حس میشه ک با حرکات جنین اشتباه گرفته میشه

وگرنه توی هفته ۱۱جنین هفت گرمه،و چهار سانته

چیش میخاد حس بشه؟!؟!

ماهم لج نمیکنیم،خودمون حس میکردیم و ذوق میکردیم ک جنینه ولی خب نبود،همه ی پزشکا هم میگن ک حرکات رودس

ماها هم بر حسب تجربه میگیم،ن اینکه چون خودمون حس نکردیم بگیم ن 

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2706