1822
1823

۱۱هفته و۴روزمه..امشب دستم رو شکمم بود ی چیزی مثه نبض میزد یکی دو دیقه ینی داشت تکون میخورد  ؟

خداجونم مواظب تودلیهام باش  

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

من سیزده هفتگی

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1825

عزیزم جنین از همون اول تکون میخوره ولی انقد کوچیکه حس نمیشه ..معمولا از ۱۸ هفته ب بعد متوجه حرکتش میشی

😇ممنون خدای مهربونم واسه همه چیزایی ک بهم دادی و چیزایی ک قراره بدی😍🤲🏼🌺🦋...𝑮𝒐𝒅 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒏𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒍𝒆𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒂𝒍𝒐𝒏𝒆𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒉𝒊𝒎 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒂𝒍𝒍 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒎𝒊𝒈𝒉𝒕ꨄ
نبض تکون نیس عادیه به سریا میگن قلبه جنینه بعضیام میگن واسه جفته تکون فرق داره 

اخه مادرشوهرم میگفت اولاش مثه قلب میزنه مال منم مثه صدا قلب بود

خداجونم مواظب تودلیهام باش  

وا یازده هفتگی تکون کجا بود نبض خودت بوده

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ن عزیزم نشدنیه

با حرکات روده اشتباه گرفته میشه

خیلیا میان میگن ماحس میکنیم و... ولی اشتباهه 

حرکات رودس

بچه تو اون هفته ها انقدر کوچیکه ک اصلا مشخص نمیشه تکوناش

وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
1846
اخه مادرشوهرم میگفت اولاش مثه قلب میزنه مال منم مثه صدا قلب بود

درست میگه اما هفته های بالا تر فرقشو واضح میفهمی این بیشتر قلبه بچست که گاهی حس میشه چیزی که من میدونم تکون اصلا یه جور دیگست بچه دوممه و فرقشو قشنگ فهمیدم

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
تکون ک نمیخوره اما قشنگ امشب احساس کردم مثه نبض میزنه

اینایی که میگن نیست و نمیشه باور نکن حتما برا اونا دیر تکون خورده من دوتاشونو زود حس کردم واقعا تکان بچه بود مث نبض یهویی ولی قوی تر و یه کوچولو نه پشت هم بزنه

اینایی که میگن نیست و نمیشه باور نکن حتما برا اونا دیر تکون خورده من دوتاشونو زود حس کردم واقعا تکان ...

عزیزم ماهاهم حس کردیم‌‌،ولی چون روده ها بهشون فشار میاد و جمع میشن،حرکات روده خیلی خیلی واضح حس میشه ک با حرکات جنین اشتباه گرفته میشه

وگرنه توی هفته ۱۱جنین هفت گرمه،و چهار سانته

چیش میخاد حس بشه؟!؟!

ماهم لج نمیکنیم،خودمون حس میکردیم و ذوق میکردیم ک جنینه ولی خب نبود،همه ی پزشکا هم میگن ک حرکات رودس

ماها هم بر حسب تجربه میگیم،ن اینکه چون خودمون حس نکردیم بگیم ن 

وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
1826