2726
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 143 پست
نه داداش نداریم چهار تا خواهریم که فقط من عروسی کردم  دوتا دیگه عقدی هستن اونام جهاز میخوان یع ...

عزیزم قوی باش تا خدا هست غمی نیست

۱۰ تا صلوات به نیت گشایش مشکلات بابات میفرستم

عزیزم قوی باش تا خدا هست غمی نیست ۱۰ تا صلوات به نیت گشایش مشکلات بابات میفرستم

اگر مشکل خودم بود کمتر غصه میخوردم 

ولی دیدن غم و رنج مامان بابام بدتر از درد خودمه

ممنون عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اشکم اومد بااینکه امشب پیش پدرمم ولی اشکم اومد خیلی خوبه جهازم ب بدبختب داد الانم واسه سیسمونی ه ...

من دیگه سیسمونی رو خودم ذره ذره خریدم نگذاشتم پدر مادرم بخرن در حد چند تیکه لباس خودشون گرفتن چون نوه اولشون بود ذوق داشتن

همسرت نداره بهش کمک کنه؟ بنظرم اگه میشه یکم از وسیله های جهاز اگه باز نکردی پس بده. نمیدونم طلایی چی ...

همسرمم این روزا خیلی گرفتاره اصلا نمیتونه کمک کنه

نه جهاز چیز اضافه اصلا نگرفتم 

پرده مبل هم خودم دوسالی بعد عروسی گرفتم

2728
شبا از فکر و خیال خوابم نمیبره، وقتی سرمو با خیال راحت میذارم رو بالش که بدونم بابام با خیال راحت خو ...

عزیزم مشکل الانش بیکاریه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
شرمنده تو رو خدا اینقدر دلم گرفته بود دلم میخواست با یکی درد و دل کنم تو رو خدا ببخشید خودم با گریه ...

عزیزم خدا پدرتون رو حفظ کنه و بهش طول عمر با عزت بده برای سلامتی و حل مشکلات پدرتون صلوات میفرستم عزیزم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
بچه ها ممنون که برامون دعا کردین ، بانک فرصت داد و دوباره برامون قسط بندی کرد

سلام گلم تازه اومدم بپرسم چی شد پدرتون

خداروشکر 

گفتم که امام حسین هیچ کس رو دست خالی از در خونه اش رد نمیکنه خدا سلامتی بده بهشون

به امید خدا مشکلاتشون حل بشه

روزتون بخیر

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
یعنی وقتی یه سالم بوده به فرزندخوندگی قبولم کردن پدرم روز عقدم گفت بهم

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی آخه خیلی واجبه ممنونت میشم .استارتر عزیز ان شاالله خدا خودش از یه دری بهتون کمک کنه پدرتون شرمنده نشه.خدا همه باباهای آسمونی رو بیامرزه به خانوادشون صبر بده.الهی هیچ بچه ای بی پدر و مادر بزرگ نشن هیچ پدر و مادری شرمنده   بچشون نشن

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2706