2410
2553
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 143 پست
مشکل بین شوهرم و خونواده ام من هم چون حق با همسرم بود ارتباطمو قطع کردم  یعنی مجبور بودم قطع کن ...

منم مشكلم مادرمو همسرم هست امضامو بخون

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
نتيجه ي همين رسوم اشتباه رو مي بينيم، انشالا كه كار پدرتون به طريقي حل بشه  ولي واقعا ارزش دار ...

دقیقا، اگر هر مردی واسه زندگی خودش اساس بخره هیچکس فشار بهش نمیاد

تازه بابای دختر که میخره یه چیزی هم کم باشه میگن

البته من برام مهم نبود مبل و پرده نگرفتم 

ولی پسر واسه خودش بخره هر چی در توانشه اندازه نیازش میخره بقیش رو کم کم در طول زندگی میخرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مشكلم مادرمو همسرم هست امضامو بخون

عزیزم امیدوارم مشکلت حل بشه و شوهرت با خونواده اشتی کنه 

ولی میگن ابی که ریخت هیچ وقت جمع نمیشه 

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین
2720
2714
دقیقا، اگر هر مردی واسه زندگی خودش اساس بخره هیچکس فشار بهش نمیاد تازه بابای دختر که میخره یه چیزی ...

ما رسم نداریم پدر چیزی واسه دختره بخره فقط اگه خواست درحد چند چیز واسه هدیه یا ی مقدار طلا میده ولله من خونواده ام هیچی ندادن شوهرم همچیزو گرفت

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین
دقیقا، اگر هر مردی واسه زندگی خودش اساس بخره هیچکس فشار بهش نمیاد تازه بابای دختر که میخره یه چیزی ...

مرد و زن بايد خودشون توان اداره يه زندگي رو داشته باشن كه خانواده تشكيل بدن، يكي ديگه وسايل كامل بخره بره زير فشار كه من راحت زندگي كنم،؟ چه استدلاليه،؟ يكي وسايل بخره چون من و همسرم بچه مي خوايم،؟؟ مسخره هست واقعا،

عزیزم امیدوارم مشکلت حل بشه و شوهرت با خونواده اشتی کنه  ولی میگن ابی که ریخت هیچ وقت جمع نمیش ...

خدارو شكر چند سال پيش آشتى كردن ولى مادرم ول كن ماجرا نيست و ديگه مثل سابق با همسرم نيست

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
به جز پول طلاهات ۳۰میلیون کم داری؟ وام مضاربه ای گرفتید

آره کلا حدود ده تومن طلا دارم

چهل تومن باید بدن بانک

البته خیلی بیشتر بوده با جریمه و اینا هفتاد تومن شده بود

ولی بانک گفته همشو یکجا بدین چهل تومنو جریمه رو میبخشیم

اسی داداش نداری ؟  خواهرات ازدواج کردن؟

نه داداش نداریم چهار تا خواهریم که فقط من عروسی کردم 

دوتا دیگه عقدی هستن اونام جهاز میخوان یعنی حسابی تو فشاره بابام 

آخری محصله امسال انتخاب رشته کرده

آره کلا حدود ده تومن طلا دارم چهل تومن باید بدن بانک البته خیلی بیشتر بوده با جریمه و اینا هفتاد ت ...

خیلی مضاربه سخته پس دادنش .الان که پای خونتون وسطه به این در اون در بزن شاید بتونی قرض کنی یا خودت وام بگیری .اگر نشد برو پیش رئیس بانک بگو ده تومنشو میدم بقیشو قسط ببندید

بهتره تا خونه رو بگیرن .کسایی بودن که بانک راه اومده باهاشون .

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
2706