2733
2734
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 143 پست
فردا حتماً میرم😔 شما چرا پدر و مادرتونو نمیبینین؟؟

مشکل بین شوهرم و خونواده ام من هم چون حق با همسرم بود ارتباطمو قطع کردم  یعنی مجبور بودم قطع کنم

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین

دخترا خیلی بابایین...یه وقتایی میبینم دستای پینه بسته بابامو سریع میرم تو اتاقم نبینه اشکمو...خیلییی زحمت کشه تو گرما و سرما از جونش مایه میذاره 😢😢😢😢

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله 

ان شاالله مشكلتون حل بشه به سلامتى از صدقه سر پنج تن مشكل منم بسلامتى حل بشه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزیز دلم😘😘😘  ممنون از مهربونیت خدا عزیزاتو حفظ کنه برات ❤😍😘

فدات خواهر توکلت بخدا

امام حسین هیچ کیو دست خالی رد نمیکنه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
مشکل بین شوهرم و خونواده ام من هم چون حق با همسرم بود ارتباطمو قطع کردم  یعنی مجبور بودم قطع کن ...

امیدوارم حل بشه😔😔 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
بابام این روزا تو بدترین شرایطه، داره زیر بار غصه له میشه ما هم از دیدن پدر تو این شرایط داغونیم ف ...

امشب دلم‌ خیلی گرفته استارتر، بابام مریضی بدی داره، فقط دارم اشک میریزم 

با دل شکستم برای پدرت دعا کردم

توام منو دعا کن، خسته ام‌....... 💔💔💔

2738

انشاالله مشکلتون حل میشه گلم،خیلی ناراحت شدم گریه ام گرفت ....از خونوادم دورم دلم برای بابام ی ذره شده،من ته تغاری بودم شکسته شدن مامان و بابام رو دیدم،خیلی دوسشون دارم.....منکه ازدواج کردم فک نمیکردم بابام انقد شکسته بشه،خدایا  همه ی پدر مادرا همیشه سلامت باشن

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
امشب دلم‌ خیلی گرفته استارتر، بابام مریضی بدی داره، فقط دارم اشک میریزم  با دل شکستم برای ...

الهی بمیرم 

مریضی پدر و مادرو دیدن خیلی سخته 

میدونم الان دلت از دل منم گرفته تره خدا شفا بده پدرتو عزیزم❤😔

منم اشکم اومد بااینکه امشب پیش پدرمم ولی اشکم اومد خیلی خوبه جهازم ب بدبختب داد الانم واسه سیسمونی هرچی گفتم نمیخام بازم بهترین خرید از پسرعموم قرض کرد خدایا سایه همه پدرارو از سرم ن کم نکنه الهی امین 

خدایا شکرت iliya و arshiya
الهی بمیرم  مریضی پدر و مادرو دیدن خیلی سخته  میدونم الان دلت از دل منم گرفته تره خدا شف ...

ممنونم گلم، پدر من دچار بیماری روحی شدید شده، خیلی روزای بدی رو دارم میگذرونم 

جیگرم برای مادرم کبابه، توروخدا برام دعا کن، توام دلت شکسته، خدا اه دل شکسته رو میشنوه

شاید دعای تو در حق من گرفت .... 

نتيجه ي همين رسوم اشتباه رو مي بينيم، انشالا كه كار پدرتون به طريقي حل بشه 

ولي واقعا ارزش داره كه پدر و مادر دختر و پسر  زير بار قرض و فشار برن كه دو نفر ديگه يه زندگي بسازن، ؟اگر داشته باشن كمك كنن خيليم خوبه ولي وظيفشون نيست كه اينجور اتفاقا بيفته، 

2706