2410
2553
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 143 پست

استارتر من جمعه ها یه زیارت عاشورا میخونم این جمعه به نیت پدر شما می خونم 

خدا بزرگه به امید خدا از یه جایی که فکرشو نمیکنین یه پولی میاد دستتون یا یه جوری تو زندگی تون گشایش میشه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرمنده تو رو خدا اینقدر دلم گرفته بود دلم میخواست با یکی درد و دل کنم تو رو خدا ببخشید خودم با گریه ...

راحت باش عزیزم منم دلم کرفته امشب 

بابات انگار مامان منه 

🇹🇷Tanri Türk'e Yar olsun 🇹🇷

همسرت نداره بهش کمک کنه؟ بنظرم اگه میشه یکم از وسیله های جهاز اگه باز نکردی پس بده. نمیدونم طلایی چیزی هس اگه بفروشین.

ما هم این روزا تو شرایط مالی سختی هستیم. پدر من از اوناست که اگه نون شب نخوره ولی باید حق کارگرو به موقع بده. خیلی شکسته شده بخاطر فشار مالی . 

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2456
الهی بگردم اشکم دراومد منم بابام جانبازمنم خیلی سختی کشیدم ازاینکه میبینم ذره ذره داره درد میکشه اما ...

جانباز بودن خیلی سخته😢😢 

بدتر از اون اطرافیان رنج میبرن😔😔

پدرشوهر منم جانبازه و یه پاش مصنوعی گاهی هم موجی میشه😔😔 من تو این مدت کمی که باهاشون بودم واقعاً از درد کشیدنشون درد کشیدم چه برسه به بچه هاشون😔😔

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

به امید خدا به زودی بیای تاپیک بزنی بگی مشکلاتمون حل شد به حق این روزهای مبارک

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
جانباز بودن خیلی سخته😢😢  بدتر از اون اطرافیان رنج میبرن😔😔 پدرشوهر منم جانبازه و یه پاش مص ...

خیلی درد داره خیلی اوفف دوست دارم دادبزنم 

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
2714
یعنی پنج ماه؟؟؟؟..چرا عزیزم؟ شهر دیگن؟

نه 

من بچه خودشون نیستم

از وقتی فهمیدم از روشون خجالت میکشم خودمو قایم میکنم😔

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
همسرت نداره بهش کمک کنه؟ بنظرم اگه میشه یکم از وسیله های جهاز اگه باز نکردی پس بده. نمیدونم طلایی چی ...

خدا پدرتو کمک کنه

پدرا خیلی مظلومن همیشه می ریزن تو خودشون فقط کوه رنجن

2706