2410
2553
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 143 پست
بابام این روزا تو بدترین شرایطه، داره زیر بار غصه له میشه ما هم از دیدن پدر تو این شرایط داغونیم ف ...

اى خدا 😭😭😭😭😭

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بگردم اشکم دراومد منم بابام جانبازمنم خیلی سختی کشیدم ازاینکه میبینم ذره ذره داره درد میکشه اما نمیره حتی دنبال درصد جانبازیش میگه دختر برااین چیزا نجنگیدم میگم بابا پاتو قطع میکنن دور از جون از پس یک بچه 6 ساله چطوری میخوای بر بیای من که ازدواج کردم اشکمو دراوردی استارتر انشالله مشکل پدر حل شه

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
2720

انشالا ک فرجی بشه و بتونه قرضاشو صاف کنه 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

الهی بمیرم واسه همه ی باباهای زحمتکش بابای منم کارگر بود الهی دورش بگردم پیر شده دستاش میلرزه چشماش درست نمیبینه ولی هنوزم تا ب مشکل برمیخوریم اولین کسیه ک کمکمون میکنه تا آخر عمرم شرمنده ی زحمتاشم

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2714

ان شاالله خدا كمكشون كنه سايشون مستدام ❤️

با با ها عشقن باباي من صبح زود نون ها  را كوچك كوچك ميكرد پنير وگر دو ميزاشتن روش قطار ميكرد ميگفت بخورين وبرين دلم براش يه ذره شده

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
دلم گرفت  الان 147 روزه که نه بابامو دیدم نه مامانمو😔 فردا میرم دستاشونو میبوسم😔

چرا

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین
چرا سر كار نميرين ؟ 

کی من؟ دوتا بچه شیر به شیر دارم

تازه دیگه فرصتی نیست باید همشو یکجا بدیم

والا کمتر از ده تومن طلا دارم به بابام گفتم بقیش جور بشه منم طلامو میدم

2706