2726
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 143 پست

همه باباها عشقن قدرشونو بدونیم تا زنده ان 🤗

اونایی هم ک نیستن روحشون شاد 😔

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

😞😞خدا حفظش کنه

خدا هیچ پدری رو شرمنده ی زن و بچش نکنه😔

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابام این روزا تو بدترین شرایطه، داره زیر بار غصه له میشه

ما هم از دیدن پدر تو این شرایط داغونیم

فقط ازتون التماس دعا داریم 

دعا کنید یه معجزه بشه همه مشکلای بابام حل بشه

افسرده شدم 

دارم زجر میکشم از این که هیچ کاری ازم برنمیاد

همه ی باباها یه قهرمانن 

آقا😭😭دلم برای بابای جانه دلم تنگ شد الهی فدااااش بشم بابای قشنگم اونم برای ما لقمه میگرفت البته هفته ای یه بارا چون ما هشت تا خواهر برادریم دستش خسته میشد😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

آخی الهی، بابای منم همینه. خدا حفظشون کنه. همه چی رو میریزه تو خودش، هیچ وقت غمشو نمیگه. یادمه راهنمایی بودم ما ماشین نداشتیم، دم مدرسه همه بچه ها با ماشین باباهاشون میومدن دنبالشون. من بابام پیاده اومد یادمه گفت ناراحت نباشیا، یه ماشین بعدا میخرم😥 من از این حرفش بیشتر ناراحت شدم تا ماشین نداشتن

استارتر چقدر غصه خوردم

بقیه خواهرات ازدواج کردن

الان خونتون چی میشه؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706