1464
1411
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2212 بازدید | 143 پست
نه داداش نداریم چهار تا خواهریم که فقط من عروسی کردم  دوتا دیگه عقدی هستن اونام جهاز میخوان یع ...

عزیزم قوی باش تا خدا هست غمی نیست

۱۰ تا صلوات به نیت گشایش مشکلات بابات میفرستم

عزیزم قوی باش تا خدا هست غمی نیست ۱۰ تا صلوات به نیت گشایش مشکلات بابات میفرستم

اگر مشکل خودم بود کمتر غصه میخوردم 

ولی دیدن غم و رنج مامان بابام بدتر از درد خودمه

ممنون عزیزم 

منم اشکم اومد بااینکه امشب پیش پدرمم ولی اشکم اومد خیلی خوبه جهازم ب بدبختب داد الانم واسه سیسمونی ه ...

من دیگه سیسمونی رو خودم ذره ذره خریدم نگذاشتم پدر مادرم بخرن در حد چند تیکه لباس خودشون گرفتن چون نوه اولشون بود ذوق داشتن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

همسرت نداره بهش کمک کنه؟ بنظرم اگه میشه یکم از وسیله های جهاز اگه باز نکردی پس بده. نمیدونم طلایی چی ...

همسرمم این روزا خیلی گرفتاره اصلا نمیتونه کمک کنه

نه جهاز چیز اضافه اصلا نگرفتم 

پرده مبل هم خودم دوسالی بعد عروسی گرفتم

1436
شرمنده تو رو خدا اینقدر دلم گرفته بود دلم میخواست با یکی درد و دل کنم تو رو خدا ببخشید خودم با گریه ...

عزیزم خدا پدرتون رو حفظ کنه و بهش طول عمر با عزت بده برای سلامتی و حل مشکلات پدرتون صلوات میفرستم عزیزم

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1432
بچه ها ممنون که برامون دعا کردین ، بانک فرصت داد و دوباره برامون قسط بندی کرد

سلام گلم تازه اومدم بپرسم چی شد پدرتون

خداروشکر 

گفتم که امام حسین هیچ کس رو دست خالی از در خونه اش رد نمیکنه خدا سلامتی بده بهشون

به امید خدا مشکلاتشون حل بشه

روزتون بخیر

خواهرای خوبم میشه نفری یه صلوات بفرستین برای سلامتیم خیلی براش غصه می خورم مرسی
یعنی وقتی یه سالم بوده به فرزندخوندگی قبولم کردن پدرم روز عقدم گفت بهم

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی آخه خیلی واجبه ممنونت میشم .استارتر عزیز ان شاالله خدا خودش از یه دری بهتون کمک کنه پدرتون شرمنده نشه.خدا همه باباهای آسمونی رو بیامرزه به خانوادشون صبر بده.الهی هیچ بچه ای بی پدر و مادر بزرگ نشن هیچ پدر و مادری شرمنده   بچشون نشن

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍😘
1476

استارتر جان من 24 سالگی ازدواج کردم اما یک قرون خانوادم برام جهاز نخریدن حتی یک قرون.    خودم کار میکردم تو طول تمام دوران دانشگاه و بعدش . تعجب میکنم با اینکه باباتون اییینقدر زحمت کش بودن و باز هم یکم تنگ دست. شما کار نکردی

خدایا من به جز تو کسی رو ندارم.  تنهام نزار
استارتر جان من 24 سالگی ازدواج کردم اما یک قرون خانوادم برام جهاز نخریدن حتی یک قرون.    خ ...

من هجده سالگی عقد کردم و بیست سالگی ازدواج

بابام به هیییییچ وجه اجازه نمیداد و نمیده دختراش برن سرکار، الانم که اختیار دار خودمم دوتا بچه کوچیک دارم و نمیتونم برم سرکار

البته یکی از خواهرام که سرکش تر بود گوش نداد و رفت سرکار ولی حقوق ۵۰۰ تومن و سختی زیاد 

اونقدر سخت بود کارش که بابام عصبی میشد میگفت بری سرکار من از کار کردن دلسرد میشم 

تازه شهر ما یه شهر کوچیکه که کار خوب هم پیدا نمیشه

خواهرم تو یه شرکت کار میکرد که تا میتونستن از آدم کار میکشیدن

خواهر کوچیکمم که بچه اس و مدرسه ای

مامانمم راه میره زانوش صدا میده داغونه خودش دیگه کار بیرون نمیتونه بکنه

استارتر جان من 24 سالگی ازدواج کردم اما یک قرون خانوادم برام جهاز نخریدن حتی یک قرون.    خ ...

شرایط هر کس با هم فرق داره

ما هم اگه شرایط کار کردن داشتیم و کار مناسبی بود و مامانمم اگر میتونست دست روی دست نمیگذاشتیم تماشا

پس تعجب کردن نداره

شما تو زندگی ما و جای ما نبودی

سلام.یاد بابای خودم افتادم وقتی هر چیز خوشمزه ای داشتیم می خوردیم زود سیر می شد اینجور پدرا واقعا ستودنی هستند.ادم باید خیلی خوشبخت باشه چنین پدری داشته باشه .خدا رو شکر می کنم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
من هجده سالگی عقد کردم و بیست سالگی ازدواج بابام به هیییییچ وجه اجازه نمیداد و نمیده دختراش برن سرک ...

به نازم غیرت باباتو .غیرت از ابوالفضل عباس ارث برده .خود اقام نمی زاره نخ پاره بشه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1514