1345
1341
عنوان

بابای گلم ، الهی درد و غمات به جونم ، الهی بمیرم ولی غمتو نبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 143 پست

همه ی باباها یه قهرمانن 

آقا😭😭دلم برای بابای جانه دلم تنگ شد الهی فدااااش بشم بابای قشنگم اونم برای ما لقمه میگرفت البته هفته ای یه بارا چون ما هشت تا خواهر برادریم دستش خسته میشد😂

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

آخی الهی، بابای منم همینه. خدا حفظشون کنه. همه چی رو میریزه تو خودش، هیچ وقت غمشو نمیگه. یادمه راهنمایی بودم ما ماشین نداشتیم، دم مدرسه همه بچه ها با ماشین باباهاشون میومدن دنبالشون. من بابام پیاده اومد یادمه گفت ناراحت نباشیا، یه ماشین بعدا میخرم😥 من از این حرفش بیشتر ناراحت شدم تا ماشین نداشتن

1350
بابام این روزا تو بدترین شرایطه، داره زیر بار غصه له میشه ما هم از دیدن پدر تو این شرایط داغونیم ف ...

اى خدا 😭😭😭😭😭

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

الهی بگردم اشکم دراومد منم بابام جانبازمنم خیلی سختی کشیدم ازاینکه میبینم ذره ذره داره درد میکشه اما نمیره حتی دنبال درصد جانبازیش میگه دختر برااین چیزا نجنگیدم میگم بابا پاتو قطع میکنن دور از جون از پس یک بچه 6 ساله چطوری میخوای بر بیای من که ازدواج کردم اشکمو دراوردی استارتر انشالله مشکل پدر حل شه

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
1226

الهی بمیرم واسه همه ی باباهای زحمتکش بابای منم کارگر بود الهی دورش بگردم پیر شده دستاش میلرزه چشماش درست نمیبینه ولی هنوزم تا ب مشکل برمیخوریم اولین کسیه ک کمکمون میکنه تا آخر عمرم شرمنده ی زحمتاشم

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....

ان شاالله خدا كمكشون كنه سايشون مستدام ❤️

با با ها عشقن باباي من صبح زود نون ها  را كوچك كوچك ميكرد پنير وگر دو ميزاشتن روش قطار ميكرد ميگفت بخورين وبرين دلم براش يه ذره شده

خداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
1364