1345
1341

سلام این تاپیکم فقط برای درد و دله 

بیاین درد و دلامو گوش بدین😔😭

بابام جوون تر بود بنا بود

بنایی هم یه شغل فصلیه یه موقع کار داری یه موقع نه

یه موقع جیبت پره یه موقع خالی

بابام خیلی دست و دلباز بود

اصلا خسیس نبود 

وقتی داشت تا میتونست برامون خرج میکرد ، 

وقتی این جمله رو میخونم یاد پدرم میفتم : 

به سلامتی پدری که نمی توانم را در چشمانش زیاد دیدم ولی از زبانش هرگز نشنیدم 

این جمله رو انگار ساختن واسه پدر من

حتی یکبار به ما نگفت ندارم نمیتونم

حتی اگه نداشت میخندید میگفت صب کن بابا، یه پولی از یکی طلب دارم بهم دادن چشم 

چهار تا دختر بودیم من دختر بزرگه ام 

من که بزرگ تر بودم خب درکم از بقیه بیشتر بود 

میفهمیدم بابای من هر چی پول داشته باشه تو جیبشه جز پول تو جیبش هیچوقت پول دیگه ای نداشت

صبحا که میخواستم برم مدرسه قبل از اینکه بگم پول بده اول یواشکی جیبش رو نگاه میکردم

اگر نداشت بدون اینکه پول بخوام میرفتم مدرسه 

ساعت ۹ میدونست زنگ تفریحه، پنج دیقه قبل با ساندویچ و آبمیوه در مدرسمون بود ساندویچم رو میداد دست سرایدار مدرسه و میرفت 

میدونستم رفته قرض کرده که من تو مدرسه مبادا گرسنه بمونم 😔😭

الهی فداش بشم

یا گاهی وقتا که هیچی پول نداشت قبل ما بیدار میشد میدیدم یه چن تا نون بزرگ واسمون لقمه نون پنیر گرفته و گذاشته تو نایلون واسمون، الهی قربون اون لقمه های کج و کوله اش بشم

عزیزم💔

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

وقتی من عقد کردم بابای زحمتکشم دیسک کمر گرفت

مجبور بود استراحت کنه

چقدر سختی کشیدیم اون موقع ها ولی بابام زیاد استراحت نموند

داییم از رو حساب بانکیش براش یه وام گرفت بابام یه پراید دست دوم خرید شروع کرد مسافر کشی

ولی دیگه ما دختراش بزرگ بودیم منم که عقد بودم جهاز میخواستیم پول مسافر کشی کافی نبود

بابام در کنار مسافر بری از گچین یا درگهان جنس مغازه دار ها رو میاورد و بهش کرایه میدادن

موقع عروسی من یه کم از جهازم رو نقد و بقیش رو قرض خرید

گذشت تا یه بار که داشت با چند جین بار پوشاک میومد مامورا جلوش رو گرفتن ماشین و بار رو گرفتن با جریمه

بابام با ضمانت سند خونه یه وام گرفت تا جریمه رو بده ماشین رو آزاد کنه و بدهکاری های جهاز منو بده

دیگه هم جنس نیاورد آخه تو جریان تحریما و اینا مامورا سخت گیر تر شده بودن

بابام نتونست وام رو پرداخت کنه و الان بانک میخواد خونه اش رو مصادره کنه😔

1350

عزیزم الهی سایش مستدام باشه.... من ک از داشتن بابا محروم بودم نمیدونم بابا داشتن چه لذتی داره

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... 

چ پدر مهربونی صد و بیست سال زنده باشن سالم و سرحال و همچنین همه پدرای زحمت کش مهربون و پدر خودم برا سلامتیشون صلوات 

دوستان گلم برای حاجتم ی صلوات مهمونم کنید تا منم این ماه مامان بشم میخوام ای یو ای بشم 💙
1226

😞😞خدا حفظش کنه

خدا هیچ پدری رو شرمنده ی زن و بچش نکنه😔

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)                                                     من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.

بابام این روزا تو بدترین شرایطه، داره زیر بار غصه له میشه

ما هم از دیدن پدر تو این شرایط داغونیم

فقط ازتون التماس دعا داریم 

دعا کنید یه معجزه بشه همه مشکلای بابام حل بشه

افسرده شدم 

دارم زجر میکشم از این که هیچ کاری ازم برنمیاد

1364