2726
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 427 پست
منم همین فکرو کردم😅🤣🤣🤣🤣🤣

وای بر منحرفان😅

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولش فکر کردم کش موی زنانه دیده

فکرم رفت سمت خیانت مرد خونه

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
گِل 😨 و کش پلاستیکی.. تاحالا توخونم کش این شکلی ندیده بودم😨

شاید مال مهمون بوده.چرا جدیدا هر کی جوابی واسه اتفاقات پیدانمیکنه میندازه گردن این اجنه فلک زده!؟🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
شاید مال مهمون بوده.چرا جدیدا هر کی جوابی واسه اتفاقات پیدانمیکنه میندازه گردن این اجنه فلک زده!؟🤔

بیچاره ها چون دیده نمیشن نمیتونن از خودشون دفاع کنن و دیوارشون کوتاهه😁

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
بیچاره ها چون دیده نمیشن نمیتونن از خودشون دفاع کنن و دیوارشون کوتاهه😁

آخه کش و گل چیز عجیبی نیست که فکرکنی از آسمون افتاده.من عنوان تاپیکو دیدم فکرکردم وسایل مصرف مواد پیداکردن عکس گذاشتن ببینیم کمک کنیم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
استارترررررر خوب گوش کن ببینم .... ۱_فوق العاده ساده ای ۲_فوق العاده وفاداری ۳_فوق العاده زود باو ...

فوق العاده ملت ساده گیرآورده و سرکارگذاشته  

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

هیچی این تاپیک منطقی نیس     استارشرم کن    خجالت بکش       تاپیک سرکاری حق الناسه  مردم باور میکنن حق الناس ب گردنت می افته...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
صدتا صلوات از ته قلب به خاطر بیماریت گلم😘😘

قربون دل مهربونت برم  ممنونم     شرمنده ام کردی     ببخش ک تاپیکت باور نکردم    شاید هم زیادی ساده ای ک باور نکردم 

شب جمعه است با این نوشتنت. دعا کنیم امشب جن زده شی چرندیات ننویسی  امشب جنها میان سراغت باور کن ...

دعا کن دلم اروم شه عزیز دلم

خیلی دلم گرفته از همتون

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪
قربون دل مهربونت برم  ممنونم     شرمنده ام کردی     ببخش ک تاپیکت باور نکرد ...

خدا نکنه عزیز دلم ابجی مهربونم فدای سرت

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪
عزیزم اشکال نداره من هیچی نمیگم دلمو ولی شکستی گلم  اجی قشنگم من مگه دشمنتم؟  بهتون گفتم ...

چی بگم    شاید هم راست میگی   قصد دل شکستن نداشتم     میدونی ماها اینجا خیلی باریچه دروغگو ها و خیال بافها شدیم    شاید حق داشته باشیم ک راحت همه چی رو باور نکنیم   من خودم سر دروغای کاربر استورمی  ک حرفاش باور کردم استرس و افسردگی گرفتم حلالش هم نمیکنم  پس حق بده دیگه چیزی رو اینجا باور نکنم...  اگه حقیقت میگی ایشاالله ک سوتفاهم باشه و خیانت در کارنباشه...

2706