2410
2553
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 427 پست
من کی گفتم چرا حرف تو دهن من میزاری من اصن تاپیکتو نخوندم🤦

منظورم تو نیستی عزیز دلم خودت ببین خیلیا گفتن اخه ادم مگه چقدر میتونه تحمل کنه..

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوست دارم ببینمت! 😁🙄

خيليا گفتن😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720
وای اخراجی های ا اون بسیجیه ب امین حیایی میگف👌👌👏👏😂😂😂

اره😁😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کسی نداره فقط یه بار یکی از کلیدامون گم شد به اونم شک دارم کسی شاید برداشته ولی خب چرا باید بیاد جا ...

مگه هر چن روز کیسه ش رو خالی میکنی؟

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2714
اولین تاپیک لووووووسی بود ک دیدم😀😀😀 ک چی مثلا خوب! دیگه زباله های تو جاروبرقی هم تاپیک زدن و اط ...

به تو چه دلت نمیخواد نظرم نده خب

گروه آبی: وزن شروع ۸۷،۶۰۰ ‌/ وزن جدید ۷۴،۳۰۰ /      وزن هدف: ۶۵

کش پلاستیکی چرا باید باشه یعنی اونو تیکه تیکه کرده بعد جارو زده🤔

شاید خیلی وقته کیسه رو خالی نکردین شاید کش بادکنکه واقعا🙄

گل ها هم خو معلومه خاک مونده گلوله میشه تو جارو 

حتی پرزها هم ب اشکال مختلفی درمیان

دیگه نمیدونم چی بگم بخدااا

بیخیال استارتر حساس نشو ..مارو هم بیچاره نکن ما خودمون همینجوریشم مشکوکیم به همه چی😓

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
کسی نداره فقط یه بار یکی از کلیدامون گم شد به اونم شک دارم کسی شاید برداشته ولی خب چرا باید بیاد جا ...

کثیف کاری خودش رو تا شما متوجه نشین اونجا رفت و آمد شده و دلیل دیگرش اینکه پس چرا جنه جارو زده؟ 😂😂جن خوب اگ باهات خوب باشه خونت کثیف باشه کمکت میکنه تمییز کنی جن بدم ک بجا تمییز کثیف میکنه. 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2706