1472
1411
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69888 بازدید | 427 پست
چی بگم    شاید هم راست میگی   قصد دل شکستن نداشتم     میدونی ماها اینجا خیل ...

فدات بشم من ابجی قشنگم میدونم حق داری مهربوووونم خودمم بعضی وقتا بعضی تاپیک ها رو باور نمیکنم

بهت حق میدم عزیز دلم قربونت برم من با این دل پاکت

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪

میتونس هم دو سه روز دیگه مثلا بگی مامانم زنگ زده کار داره میرم کمکش شبم میمونم وقتی مثلا رفتی چند ساعت بعدش برگردی خونه به هوای برداشتن چیزی

البته اگه قبلش تابلو بازی در نیاورده باشی

صلواتایی ک تو امضاتون گفتین میفرستم فقط یا حال ندارم لایک کنم یا خاموش میخونم ببخشید😊😊

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

بخدا قسم از ساعت ۱نشستم پای غذا دادنش شاید باورت نشه وبی هنوزتازه نصفشو خورده دلم میخاد خودمو بکشم ف ...

کاری نمیتونیم بکنیم جزصبروتحمل

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...
معتادی😐

☹😯

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1473
شی زدی داداش 😂

تریاک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
تریاک

نوووش

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
نوووش

😂😂😂😂مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40