2410
2553
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 229 پست
حتما بهت خبر میدم فقط به نظرت موهام کوتاه باشه یا بلندم هست مشکلی نداره

من ک باماشین صفر زدم.... بخدا تاکمرم مو بود ولی چ فایده کاسه سرم پیدابود... الان2ماهه ک زدم بلند, شده همش تقویت میکردم انقده پرشده... حتی شوهرم شبی بهم گفت موهات خیلی رشدش خوب شده و ضخیم شده

استارتر منم کم موهستم ولی موهامومش میکنم دوبرابرمیشه کلفت میشع تارموهام اوایل میترسیدم میگفتم بدترنش ...

منم میدونم رنگای روشن کمیه مورو میپوشونه ولی هب هم مجردم و هم مادرم خوشش نمیاد هم خودن بعدم والا الان با این قیمتا مگه میشه مش کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف صبح و نصف شب خیلی کمه برو بالاتر 😂😂😂😂 البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست کلا پریودات نامن ...

ولی من اصلا این مشکل رو نداشتم با این حال بازم دکترم بهم سیپروتروم کامپند داده بود که دورها منظم بمونن

2720
نصف صبح و نصف شب خیلی کمه برو بالاتر 😂😂😂😂 البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست کلا پریودات نامن ...

کلا با اینکه هم تخمدان و هورمون مشکل دارم با دارو و بدون دارو هیچ وقت پریودم نامنظم نشده فقط یه بار دو هفته ای بعد از پری دوباره شدم الباقی اصلا بهم ریختگی نداشتم

من ک باماشین صفر زدم.... بخدا تاکمرم مو بود ولی چ فایده کاسه سرم پیدابود... الان2ماهه ک زدم بلند, شد ...

منم سه بار با صفر زدم ولی خواهرم الان دیگه نمیزاره میگه یه وقت خاستگار بیاد چی 

کوچیکش ۱۸ بزرگش ۲۵  بزرکش ۶ ماه میره تبلیغتش بود ی زمان مثل نمکدونه میپاشی رو سرت

باشه فعلا بگیرم دهن مردمو ببندم تا تقویتش‌کنم 😂😂😂 والا از بس میگنا انگار من خودم کورم نمیبینم

2714

استارتر جان فعلا همه كارهايي كه دوستان گفتن رو انجام بده اگه نتيجه نگرفتي به عنوان اخرين راه برو كف سرت رو تاتو مشكي بكن كه خالي بودن كف سرت معلوم نشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی ناجوره کف سرم کامل دیده میشه نه میتونم بالا بزنمشون، نه میتونم فرق باز کنم، کوتاهم میشه بدتره، ...

سلام دوستم دنبلان گوسفند رو چرخ کنید +زرده تخم مرغ خانگی دو ساعتی رو موهاتون باشه.البته بعدش موها به هم گره میخوره  و شانه کردنش سخته ولی دیدم که برای تقویت مو خیلی خوبه موفق باشید

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
فقطم جلوی موهامه ها پشت سرم انقدر پره سنگینیه موهارو حس میکنم ولی جلوی سرم...😔😔😔

تو عکس که پشت سرت هم کمه.منم موهام همینجوری شده اما من تو آزمایش هورمون مردانم نرمال بود.پلی کیستیک نیستی؟سونو تخمدان تاحالا دادی؟

2706