2703
2553
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناجوره کف سرم کامل دیده میشه نه میتونم بالا بزنمشون، نه میتونم فرق باز کنم، کوتاهم میشه بدتره، ...

پودد تاپیک بزن کفه سرت دیده نمیشه 

منم ایتطوریم چند ساله اینو میزنم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2720
بو میده بعدش، یاد محلول طلسم افتادم میزدم بوی قرمه سبزی میزد همه فکر میکردن خوردم یا حموم نرفتم بو ش ...

استارتر منم کم موهستم ولی موهامومش میکنم دوبرابرمیشه کلفت میشع تارموهام اوایل میترسیدم میگفتم بدترنشه ولی وقتی مش کردم عالی شد

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
2714
مهسا حتما هیرویت و این محلول5%بگیر کمترش خوب نیست2%نگیر.. فقط5%روزی, یکبار, بزن بعد, بهم خبر, بدع

حتما بهت خبر میدم فقط به نظرت موهام کوتاه باشه یا بلندم هست مشکلی نداره

الان انقده موهام رشدش, خوب شده.... ماشالله ک خودم حال میکنم

موي صورت و بدنت بيشتر نشد؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
واسه هورمون اکثرا اسپیرنولاکتون تجویز میکنن نصف صبح نصف شب ولی رازیانه هم من زیاد شنیدم در موردش

نصف صبح و نصف شب خیلی کمه

برو بالاتر 😂😂😂😂

البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست

کلا پریودات نامنظم میشه

و ممکنه ی مدت دائم الپریود باشی 😂😂😂😁😁😁😁

مهسا حتما هیرویت و این محلول5%بگیر کمترش خوب نیست2%نگیر.. فقط5%روزی, یکبار, بزن بعد, بهم خبر, بدع

ببین سرعت رشدم زیاد میکنه من موهام خیلی سخت بلند میشه مثلا دو سه سال کشیده از حالت کچل کامل تازه رسیده به زیر شونه هام

2706