2726
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 229 پست
بعد استارتر یه دکتر غدد یا دکتر زنان برو مشکل هورمونت درمان بشه .بعد اگه تهران یا کرجی برو میش دکتر ...

زنان و غدد زیر نظرم بابا من مشکلم کلا اوکی شده بود حتی هورمون هام به کمتر از حد معمول رسیده بود و دکتر داروهامو قطع کرد از پارسال دوباره یهو رفت بالا در حدیکه صورتن یهویی پر جوش شد و رفتم ازمایش دیرم بلللله شروع شده نصیبتم دوباره موهامم بهتر شده بود که باز دسته دسته ریخت و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستت درد نکنه یعنی این حل بشه ها والا دیگه میخوام برم امام رضا خودمو ببندم به پنجره فولاد بلکه شفا ...

خواهش میکنم عزیزم ناراحتی و استرس بدترش میکنه ایشالا که درمان میشه نهایتش میکاری دیگه غصه نخور

من عروسی میخوام برم عذا میگیرم

به خدا همسایه مامانم منو واسه پسرش میخواست زنیکه بیشعور عروسشو فرستاد تو تالار سر میز ما دختره هم مثل اوسکلا اومد نشست بی دلیل حرفم‌نزد و زول زد بهم پنج دقیقه بعد رفت و بعدش فهمیریم موضوع از چه قرار بوده

2728
ماینوکسیدیل نزن همه جات مو درمیاره .برو پیش یه دکتره دگ .این همه محلول یکی دگ  بگیر

تنها دارویی که برای این مشکل پیشنهاد شده فعلا همینه بقیه داروها تو زمینه ریزش بر اثر موارد دیگه است ولی ماینوکسیدیل با اون چیزایی که باعث ریزش توی کف سر میشن مبارزه میکنه

خواهش میکنم عزیزم ناراحتی و استرس بدترش میکنه ایشالا که درمان میشه نهایتش میکاری دیگه غصه نخور

اصلا مشکل همینجاست که نمیکارن برام وگرنه تا حالا صدباره کاشته بودم من دو سال پیش ۶ تومن خرجش کردم که با سه تومنش میتونستم بکارم ولی نمیکارن برام چون کیس کاشت نیستم

اکستنشن گرونه بعدشم موهای خودت نیست که.استارتر ناامید نشو.برو پیش دکترای مختلف .خب بالاخره یه راهی ه ...

هورمون ها منظم میشن، موها در نمیاد متاسفانه، منم از بچگی که کلا کم بود موهام الان دیگه داغون شده،

پس بنظرم برو طب سنتیه خوب و دارو برای ارامش اعصاب و تنظیم هورمون بگیر بعدم میتونی مثلا جایی میری ازی ...

جالبه پشت موهام فره جلوش لخت اصلا چیز عجیبی هستم من

موهامو باز میکنم انگاری ویوش کرده باشن از پشت بعد جلوش لخت لخته

عزیزم میشه بگی هورمون مردونت تو آزمایش چند بود؟ منم ریزش دارم و جوش و چن تا علایم دیگه هورمون مردون ...

الان یادم نیست خونه امم بهم ریخته است ولی این هفته تمیز میکنم بزار برگه جواب ازمایشو پیدا کنم برات میگم

مزوتراپی کردی؟

اووووه سه جلسه مزو تراپی، سه جلسه پی ار پی، یه دوره امپول هوی بیتوین و به پنتین، هر بار ۵۰۰ تومن پول قرصای خارجی و.... خداییش هم بهتر شده بود ولی چه فایده الان دوباره داغون شده

الان یادم نیست خونه امم بهم ریخته است ولی این هفته تمیز میکنم بزار برگه جواب ازمایشو پیدا کنم برات م ...

باشه ممنون

ناراحت نباش عزیزم بدون تنها نیستی .این مشکل هورمونی و ریزش و کیست نمیدونم چرا اینقد زیاد شده این روزا.خودم دوماهه درگیرم

👸
اووووه سه جلسه مزو تراپی، سه جلسه پی ار پی، یه دوره امپول هوی بیتوین و به پنتین، هر بار ۵۰۰ تومن پول ...

موقتی بود؟ یه سر برو پیش دکتر معین الدین معاینه ت کنه ببین چی میگه. یه دکتر داروسازی هست تو سلسبیل کمیل داروخانه داره میگن معجزه میکنه واسه مو من خودم دیدما یکی از آشناها کلا جلو سرش کچل بود مو درآورد

باشه ممنون ناراحت نباش عزیزم بدون تنها نیستی .این مشکل هورمونی و ریزش و کیست نمیدونم چرا اینقد زیاد ...

به خدا دوستام چه موهایی دارن میرن رنگشون میکنن مثل ابشار نیریزن دور خودشون اونوقت نن اینجوری درب و داغون هیچ شکلیم نمیتونم پوشش بدم بهش

موقتی بود؟ یه سر برو پیش دکتر معین الدین معاینه ت کنه ببین چی میگه. یه دکتر داروسازی هست تو سلسبیل ک ...

وای اسمش چیه؟ ببین اول برم‌پیش معین الدین اون خودش میفرسته اونجا یا یه سره برم داروخونه

2706