2726
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به من گفت تنها راهت خوردن فین پشیا و زدن محلول ماینوکسیدیل هستش حالا برم بگیرم ببینم چی میشه

ماینوکسیدیل نزن همه جات مو درمیاره .برو پیش یه دکتره دگ .این همه محلول یکی دگ  بگیر

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
بچه ها اکستنشن جواب نمیده بهم یا بدتر میکنه

اکستنشن گرونه بعدشم موهای خودت نیست که.استارتر ناامید نشو.برو پیش دکترای مختلف .خب بالاخره یه راهی هست که هورمون هات منظم بشن.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
نه فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما بیشتر باید داخلی به خودت برسی همین رازیانه رو حتما بخور بعدم ...

بابا من تا حالا حدود شیش و هفتا دکتر رفتم اخرین نفرشون گفت درمانی نداری کسیو نمیشناسید

نه فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما بیشتر باید داخلی به خودت برسی همین رازیانه رو حتما بخور بعدم ...

اره مشکل اعصابم که شدیده در حدیکه به دیسک کمرم زده و البته فکر کنم مشکل کبدی هم دارم

بعد استارتر یه دکتر غدد یا دکتر زنان برو مشکل هورمونت درمان بشه .بعد اگه تهران یا کرجی برو میش دکتر ...

مشکل اینجاست داروهای خارجی پیدا نمیشن الان

امروز رفتم دارو خونه میگه ول وومن، اکوفان، سیستین ب شیش و... هیچ کدوم دیگه نمیاد، حتی قرص اعصاب خارجی هم پیدا نمیشه

اره مشکل اعصابم که شدیده در حدیکه به دیسک کمرم زده و البته فکر کنم مشکل کبدی هم دارم

پس بنظرم برو طب سنتیه خوب و دارو برای ارامش اعصاب و تنظیم هورمون بگیر بعدم میتونی مثلا جایی میری ازین اسپری مشکی یخورده بزنی به سرت یا خیلی کارای دیگه میشه بکنی که خیلی تو چشم نباشه میدونی شما موهاتم لخته واسه همین بیشتر تو دید میاد اگر فرفری بود کمتر دیده میشد

2706