2726
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونی اسمش چی بود؟

نه بخدا یادم نیست.من ریزش شدیید داشتم یه دکتره کثااافت منو 9 ماه علاف کرد هی دارد مینوشت ازمایش مینوشت میگفت برو انجام بده 3 ماه دگ بیا.9 ماه منو علاف کرد اخر سر گفت هورمون مردونت یه خورده بالاست اونم خوب نیست به خاطرش دارو بخوری حالا تو تخصص من نیست ولی لازم نیست دارو بخوری.کثافت آشغال منم به خاطر حرف اون دگ نرفتم دنبالشو بگیرم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2728

محلول ویشی

معرکس ها

فامیلمون زده کلی موهاش درومده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بعد استارتر یه دکتر غدد یا دکتر زنان برو مشکل هورمونت درمان بشه .بعد اگه تهران یا کرجی برو میش دکتر پوست و مو کَدیوَر .میگن خیلییی خوبه ولی داروهای خارجی مینویسه داروهاش گرون درمیان 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
یعنی من که موهام همینجوری داره میریزه نمیشه دیگه نریزه ؟انقدر میریزه تا کچل بشم؟

به من گفت تنها راهت خوردن فین پشیا و زدن محلول ماینوکسیدیل هستش حالا برم بگیرم ببینم چی میشه

2706