2737
2734
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 229 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکی از اشناهامون رفت متخصص برنامه غذایی خاصی بهش داده بود الان بهتره.دقیق یادم نیس ولی میگفت روزی یه عددخاص پسته و بادوم و اینا داشت و یک سری چیزای دیگه الان بهتره.دکتر تغذیه برو ببین بهتر میشی یانه

مشکل هورمونیت چی بود؟هورمون های مردونت بالا بود؟؟چون منم هورمون های مردونم بالاست هی ریزش مو دارم دک ...

اره هورمون هاز مردونه ام بالاست تخمدان پلی کیستیک هم دارم حتما برو منم پشت گوش انداختم که اینحوری شد به خدا ۷۰ دزصد زیباییمو از دست دادم برو بزار جلوشو بگیرن نری همینجوری میریزه

2731
2738
به نظرت برای ابرو خوبه.  من ابروهام ریزش داره

والا نمیدونم 

ولی برا ابرو یدونه پودر هست به اسم وسمه

برا من خوب بود

اگه خواستی تو گوگل درموردش سرچ کن

)یعنی از مضراتش خبر ندارم خودت تحقیق کن)😘

اره هورمون هاز مردونه ام بالاست تخمدان پلی کیستیک هم دارم حتما برو منم پشت گوش انداختم که اینحوری شد ...

وای یا خدا😭زود میرم پس😭

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
باشه میخورم ولی به نظرتونه دوباره بتراشم و با مواد مختلف عطاریا تقویتش بکنم؟

نه فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما بیشتر باید داخلی به خودت برسی همین رازیانه رو حتما بخور بعدم شاید مثلا ویتامینای بدنت کم شده یا کم خونی داری بنظرم به یه دکتر اکتفا نکن و پیش یه متخصص دیگه هم برو یا شاید از اعصاب باشه مثلا

بزار یه چیزی بگم استفاده کنین من میزارم الان انقد کم شده ریزش موهام...یعنی خیییییلی هاااا یه مقدار ...

ببین من ریزشم کم طده نسبت به قدیم مشکل اینجاست که اونایی که ریختن دیگه در نمیاد جاش

2706