2726
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 229 پست
خیلی ناجوره کف سرم کامل دیده میشه نه میتونم بالا بزنمشون، نه میتونم فرق باز کنم، کوتاهم میشه بدتره، ...

مشکل هورمونیت چی بود؟هورمون های مردونت بالا بود؟؟چون منم هورمون های مردونم بالاست هی ریزش مو دارم دکتر رفتنو پشت گوش میندازم هی میگم دیگه نمیریزه ولی بازم میریزه.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه مدت رازیانه بخور دمکردشو

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
منم یبار برای ریزش مو رفتم دکتر ازمایش داد هورمون مردانه بالا بود .دکتر گفت اگه علت این باشه هیچ درم ...

اره منم دکتر گفت درمانی نداری 

خیلی ناراحتم خیلی حالم بده

منم یبار برای ریزش مو رفتم دکتر ازمایش داد هورمون مردانه بالا بود .دکتر گفت اگه علت این باشه هیچ درم ...

نه بابا یه دکتره بود تو تلوزیون گفت ما داشتیم بیمار که کامل ریخته بود موهاش بازم درمان شد.دکترتو عوض کن.فکر نکنم که همینجوری بشینن تا موهای طرف کامل بریزه و کجل بشه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بزار یه چیزی بگم استفاده کنین من میزارم الان انقد کم شده ریزش موهام...یعنی خیییییلی هاااا

یه مقدار آب میزارم تو یه ظرف بجوشه...بعد جوشیدن یه قاشق تخمه شنبلیه میریزم و میزارم نیم ساعتم بجوشه...بعد میزارم سرد میشه و اونو از صافی رد میکنم و میریزم تو آب پاش میزنم به سرم و بعد نیم ساعت میرم حموم

هفته ای ۲ بار بزنین

من تنبلی میکنم هفته ای یه بار میزنم ولی انقد کم شده😻😻

اره منم دکتر گفت درمانی نداری  خیلی ناراحتم خیلی حالم بده

یعنی من که موهام همینجوری داره میریزه نمیشه دیگه نریزه ؟انقدر میریزه تا کچل بشم؟

وادخترناشکری نکن امروز یه تاپیک زدم عروسمون کم کاری تیروئید داره شاید باورت نشه حتی یه تارمو هم روسرش نیست کاملا کچل شده ابروهاش همه ریختن هیچی نداره ازتوخیلی خوبه

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
عزیزم عرق رازیانه بخور تا هرموناتو تنظیم کنه و باعث افزایش هورمونای زنانه میشه

باشه میخورم ولی به نظرتونه دوباره بتراشم و با مواد مختلف عطاریا تقویتش بکنم؟

2706