1421
1389
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2558 بازدید | 229 پست
بو میده بعدش، یاد محلول طلسم افتادم میزدم بوی قرمه سبزی میزد همه فکر میکردن خوردم یا حموم نرفتم بو ش ...

استارتر منم کم موهستم ولی موهامومش میکنم دوبرابرمیشه کلفت میشع تارموهام اوایل میترسیدم میگفتم بدترنشه ولی وقتی مش کردم عالی شد

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
مهسا حتما هیرویت و این محلول5%بگیر کمترش خوب نیست2%نگیر.. فقط5%روزی, یکبار, بزن بعد, بهم خبر, بدع

حتما بهت خبر میدم فقط به نظرت موهام کوتاه باشه یا بلندم هست مشکلی نداره

الان انقده موهام رشدش, خوب شده.... ماشالله ک خودم حال میکنم

موي صورت و بدنت بيشتر نشد؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
واسه هورمون اکثرا اسپیرنولاکتون تجویز میکنن نصف صبح نصف شب ولی رازیانه هم من زیاد شنیدم در موردش

نصف صبح و نصف شب خیلی کمه

برو بالاتر 😂😂😂😂

البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست

کلا پریودات نامنظم میشه

و ممکنه ی مدت دائم الپریود باشی 😂😂😂😁😁😁😁

مهسا حتما هیرویت و این محلول5%بگیر کمترش خوب نیست2%نگیر.. فقط5%روزی, یکبار, بزن بعد, بهم خبر, بدع

ببین سرعت رشدم زیاد میکنه من موهام خیلی سخت بلند میشه مثلا دو سه سال کشیده از حالت کچل کامل تازه رسیده به زیر شونه هام

1394
حتما بهت خبر میدم فقط به نظرت موهام کوتاه باشه یا بلندم هست مشکلی نداره

من ک باماشین صفر زدم.... بخدا تاکمرم مو بود ولی چ فایده کاسه سرم پیدابود... الان2ماهه ک زدم بلند, شده همش تقویت میکردم انقده پرشده... حتی شوهرم شبی بهم گفت موهات خیلی رشدش خوب شده و ضخیم شده

استارتر منم کم موهستم ولی موهامومش میکنم دوبرابرمیشه کلفت میشع تارموهام اوایل میترسیدم میگفتم بدترنش ...

منم میدونم رنگای روشن کمیه مورو میپوشونه ولی هب هم مجردم و هم مادرم خوشش نمیاد هم خودن بعدم والا الان با این قیمتا مگه میشه مش کرد 

نصف صبح و نصف شب خیلی کمه برو بالاتر 😂😂😂😂 البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست کلا پریودات نامن ...

ولی من اصلا این مشکل رو نداشتم با این حال بازم دکترم بهم سیپروتروم کامپند داده بود که دورها منظم بمونن

1403
نصف صبح و نصف شب خیلی کمه برو بالاتر 😂😂😂😂 البته مشکلش موقع قطع کردن دارو هست کلا پریودات نامن ...

کلا با اینکه هم تخمدان و هورمون مشکل دارم با دارو و بدون دارو هیچ وقت پریودم نامنظم نشده فقط یه بار دو هفته ای بعد از پری دوباره شدم الباقی اصلا بهم ریختگی نداشتم

من ک باماشین صفر زدم.... بخدا تاکمرم مو بود ولی چ فایده کاسه سرم پیدابود... الان2ماهه ک زدم بلند, شد ...

منم سه بار با صفر زدم ولی خواهرم الان دیگه نمیزاره میگه یه وقت خاستگار بیاد چی 

کوچیکش ۱۸ بزرگش ۲۵  بزرکش ۶ ماه میره تبلیغتش بود ی زمان مثل نمکدونه میپاشی رو سرت

باشه فعلا بگیرم دهن مردمو ببندم تا تقویتش‌کنم 😂😂😂 والا از بس میگنا انگار من خودم کورم نمیبینم

استارتر جان فعلا همه كارهايي كه دوستان گفتن رو انجام بده اگه نتيجه نگرفتي به عنوان اخرين راه برو كف سرت رو تاتو مشكي بكن كه خالي بودن كف سرت معلوم نشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
1331