1373
1341
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2536 بازدید | 229 پست
اره هورمون هاز مردونه ام بالاست تخمدان پلی کیستیک هم دارم حتما برو منم پشت گوش انداختم که اینحوری شد ...

وای یا خدا😭زود میرم پس😭

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  
باشه میخورم ولی به نظرتونه دوباره بتراشم و با مواد مختلف عطاریا تقویتش بکنم؟

نه فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما بیشتر باید داخلی به خودت برسی همین رازیانه رو حتما بخور بعدم شاید مثلا ویتامینای بدنت کم شده یا کم خونی داری بنظرم به یه دکتر اکتفا نکن و پیش یه متخصص دیگه هم برو یا شاید از اعصاب باشه مثلا

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بزار یه چیزی بگم استفاده کنین من میزارم الان انقد کم شده ریزش موهام...یعنی خیییییلی هاااا یه مقدار ...

ببین من ریزشم کم طده نسبت به قدیم مشکل اینجاست که اونایی که ریختن دیگه در نمیاد جاش

1350
والا نمیدونم  ولی برا ابرو یدونه پودر هست به اسم وسمه برا من خوب بود اگه خواستی تو گوگل درمو ...

وسمه ؟؟مادر شوهرم با حنا قاطی میکنه میزنه به موهاش   خیلی سیاه میکنه

مگر.  چند بار بدنیا آمده ایم که اینقدر. میمیریم!!!!!
نمیدونی اسمش چی بود؟

نه بخدا یادم نیست.من ریزش شدیید داشتم یه دکتره کثااافت منو 9 ماه علاف کرد هی دارد مینوشت ازمایش مینوشت میگفت برو انجام بده 3 ماه دگ بیا.9 ماه منو علاف کرد اخر سر گفت هورمون مردونت یه خورده بالاست اونم خوب نیست به خاطرش دارو بخوری حالا تو تخصص من نیست ولی لازم نیست دارو بخوری.کثافت آشغال منم به خاطر حرف اون دگ نرفتم دنبالشو بگیرم 

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  
1226

بعد استارتر یه دکتر غدد یا دکتر زنان برو مشکل هورمونت درمان بشه .بعد اگه تهران یا کرجی برو میش دکتر پوست و مو کَدیوَر .میگن خیلییی خوبه ولی داروهای خارجی مینویسه داروهاش گرون درمیان 

یعنی من که موهام همینجوری داره میریزه نمیشه دیگه نریزه ؟انقدر میریزه تا کچل بشم؟

به من گفت تنها راهت خوردن فین پشیا و زدن محلول ماینوکسیدیل هستش حالا برم بگیرم ببینم چی میشه

1364