1373
1363
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2536 بازدید | 229 پست
منم یبار برای ریزش مو رفتم دکتر ازمایش داد هورمون مردانه بالا بود .دکتر گفت اگه علت این باشه هیچ درم ...

اره منم دکتر گفت درمانی نداری 

خیلی ناراحتم خیلی حالم بده

موهاتو کوتاه کن.  یکم سبک بشه.   با کش مو هم نبندشون شاید سفت میبندی

گزارشhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3097123/راجع-شوهرم-یکی-کمک-کنه

۲تـــا خانوووم عشق❤❤قرتی💅💄👠👑👭👄👢👗👚👜💇😍😍.مامان جون و دخترش💜💜.
منم یبار برای ریزش مو رفتم دکتر ازمایش داد هورمون مردانه بالا بود .دکتر گفت اگه علت این باشه هیچ درم ...

نه بابا یه دکتره بود تو تلوزیون گفت ما داشتیم بیمار که کامل ریخته بود موهاش بازم درمان شد.دکترتو عوض کن.فکر نکنم که همینجوری بشینن تا موهای طرف کامل بریزه و کجل بشه

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

بزار یه چیزی بگم استفاده کنین من میزارم الان انقد کم شده ریزش موهام...یعنی خیییییلی هاااا

یه مقدار آب میزارم تو یه ظرف بجوشه...بعد جوشیدن یه قاشق تخمه شنبلیه میریزم و میزارم نیم ساعتم بجوشه...بعد میزارم سرد میشه و اونو از صافی رد میکنم و میریزم تو آب پاش میزنم به سرم و بعد نیم ساعت میرم حموم

هفته ای ۲ بار بزنین

من تنبلی میکنم هفته ای یه بار میزنم ولی انقد کم شده😻😻

1379
اره منم دکتر گفت درمانی نداری  خیلی ناراحتم خیلی حالم بده

یعنی من که موهام همینجوری داره میریزه نمیشه دیگه نریزه ؟انقدر میریزه تا کچل بشم؟

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  

وادخترناشکری نکن امروز یه تاپیک زدم عروسمون کم کاری تیروئید داره شاید باورت نشه حتی یه تارمو هم روسرش نیست کاملا کچل شده ابروهاش همه ریختن هیچی نداره ازتوخیلی خوبه

عزیزم عرق رازیانه بخور تا هرموناتو تنظیم کنه و باعث افزایش هورمونای زنانه میشه

باشه میخورم ولی به نظرتونه دوباره بتراشم و با مواد مختلف عطاریا تقویتش بکنم؟

1376

عزیزم یکی از اشناهامون رفت متخصص برنامه غذایی خاصی بهش داده بود الان بهتره.دقیق یادم نیس ولی میگفت روزی یه عددخاص پسته و بادوم و اینا داشت و یک سری چیزای دیگه الان بهتره.دکتر تغذیه برو ببین بهتر میشی یانه

مشکل هورمونیت چی بود؟هورمون های مردونت بالا بود؟؟چون منم هورمون های مردونم بالاست هی ریزش مو دارم دک ...

اره هورمون هاز مردونه ام بالاست تخمدان پلی کیستیک هم دارم حتما برو منم پشت گوش انداختم که اینحوری شد به خدا ۷۰ دزصد زیباییمو از دست دادم برو بزار جلوشو بگیرن نری همینجوری میریزه

1378
بزار یه چیزی بگم استفاده کنین من میزارم الان انقد کم شده ریزش موهام...یعنی خیییییلی هاااا یه مقدار ...

به نظرت برای ابرو خوبه.  من ابروهام ریزش داره

مگر.  چند بار بدنیا آمده ایم که اینقدر. میمیریم!!!!!
وادخترناشکری نکن امروز یه تاپیک زدم عروسمون کم کاری تیروئید داره شاید باورت نشه حتی یه تارمو هم روسر ...

ععع منم کم کاری دارم. یعنی ربطی داره؟

مگر.  چند بار بدنیا آمده ایم که اینقدر. میمیریم!!!!!
به نظرت برای ابرو خوبه.  من ابروهام ریزش داره

والا نمیدونم 

ولی برا ابرو یدونه پودر هست به اسم وسمه

برا من خوب بود

اگه خواستی تو گوگل درموردش سرچ کن

)یعنی از مضراتش خبر ندارم خودت تحقیق کن)😘

1364