1507
1520

من موهام به خاطر مشکلات هورمونی ریخته چند ساله باهاش درگیرم به شدت، نمیتونم بکارم چون میگن کیس کاشت نیستی و برام انحام نمیدن، دو سال پیش پی آر پی و مزو تراپی هم رفتم، آمپول بیوتین ب پنتین هم زدم و.... هر کاری که فکر کنید دیگه ولی درست نمیشه که نمیشه، حتی سه بار تا حالا با ماشین تراشیدمشون ولی....

عکسشو میزارم ببینید 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

خیلی ناجوره کف سرم کامل دیده میشه نه میتونم بالا بزنمشون، نه میتونم فرق باز کنم، کوتاهم میشه بدتره، ابروم رفته از بس هر کی میبینه یا سوال میکنه یا یه جوری نگام میکنن

چرا کیس کاشت نیستی

علت چیه

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد

دوتا پیج اینستا هست مخصوص رشد و نگهداری و ریزش اینا

خیلیا هستن مثه تو بعد چندماه موهاشون پر میشه عکس قبل و بعد میزارن

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
8

منم یبار برای ریزش مو رفتم دکتر ازمایش داد هورمون مردانه بالا بود .دکتر گفت اگه علت این باشه هیچ درمانی نداره 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
1403
خیلی ناجوره کف سرم کامل دیده میشه نه میتونم بالا بزنمشون، نه میتونم فرق باز کنم، کوتاهم میشه بدتره، ...

مشکل هورمونیت چی بود؟هورمون های مردونت بالا بود؟؟چون منم هورمون های مردونم بالاست هی ریزش مو دارم دکتر رفتنو پشت گوش میندازم هی میگم دیگه نمیریزه ولی بازم میریزه.

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑
1508