2410
2553
عنوان

آموزش پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 16331 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حرفان خیلی تناقض داره پیش زنا با چادر بره  تو مترو بی حجاب  که چی ؟؟؟؟ لطفا جمعش ...

عزیزم من بنلا بر تجربم سعی کردم اونایی رو که مشکل دارن راهنمایی کنم 

نگفتم تو مسجد با چادر برو تو مترو بی حجاب گفتم هر کس بنا بر شخصیتش یکیش رو انتخاب کنه

قربون شما عزیزم، صاب تشریف باشین! حذفمم که معمولا دوستان محبت می کنن با پاکن محبتشون زحمت می کشن ظاه ...

ما هم یار قدیم بودیم با همین پاکنا پاک شدیم  خوب کردی برگشتی سعی کن بمونی اینجا جای کاربرایی مثل شماست  

یه خورده سطح توقعات مالی را پایین بیاورید خواستگار هم پیدا میشه!زمانه جوری اگه دو تا خواستگار برای دختر باشه که یکیشون اخلاق و رفتار و سلامتش تایید ولی از نظر مالی معمولی باشد و دیگری معتاد، سن زیاد، بد اخلاق و دارای زن و بچه ولی پولدار و ماشین آنچنانی داشته باشه، ندید گزینه 2 رو انتخاب می کنند! جسارت نشه به دوستان!هستند افرادی که تره هم برای گزینه های مشابه 2 خرد نمی کنند ولی خب د اقلیت هستند و اکثریت دنبال پول هستند و..

دیدم که میگم!

اصن داریم تو این جامعه زندگی می کنیم!

تو نه در دیروزی، و نه در فردایی/ظرف امروز، پر از بودن توست
یه خورده سطح توقعات مالی را پایین بیاورید خواستگار هم پیدا میشه!زمانه جوری اگه دو تا خواستگار برای د ...

اره واقعا من اونروز با دوستم بیرون بودم...بهش میگم چرا با دوست پسرت تموم کردی میگه منو نمیبرد کافه و میورد پارک...من همینطوری نگاش کردم...من خودم همیشه تو دل خودم میگفتم که با اونی که دوسش دارم برم پارک...بعد اون نظرم عوض شد(البته توهین به کسی نشه ها)

2714

یا تشکر از وقتی که گذاشتید.

ولی به نظرم هرکس باید خودش باشه. همون جوری که لباس میپوش و اخلاقش هست.

و این که اگر ادم همش به خواستگار فکر کنه پیش نمیاد بهتر به زندگی ادامه و فقط بیشتر تو اجتماع باشه و معاشرت کنه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

الان که طرف با شناخت و پذیرش یه فرد میره سر زندگی مشترک به مشکل بر میخوره چه برسه الان که بخوایم خود واقعیمون رو پنهان کنیم بچه ها خواهرانه میگم خودتون رو برا پسرا تغییر ندید بعد ازدواج مجبور می شید با همون تغییر که دوس نداری زندگی کنی یا وقتی عوض میشی و خودت میشی همش مشکل پیدا می کنی که طرفت به دنبال اون ادمی که تو براش ساختی و خودت نبودی می گرده 

2706