2410
2553
عنوان

آموزش پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 16331 بازدید | 66 پست

من هیچوقت ختم فامیلای دورنمیرم  ی بار رفتم هیشکی منونمیشناخت ک من دخترفلانیم ی جمع زنونه ام بودوااای  نگم... هیچی دیگ همونجا  خواستگارای خعلی خعلی خوبی پیداشدبرام  

ولی متاسفانه پایبندم ب یه قلب دیگ  

پ.ی؛اینجورجمعا حتمابرین

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آره دیگه دغدغه مجردا شوهر کردنه دغدغه متاهلها هم بچه دار شدن هرکسی دغدغه های مرحله خودشو داره   ...

بچه دار شدن فرق داره 

با اينكه تا اين حدددد درگير شوهر باشه كسي!!😕

١٠سال ديگه ميخواد چجوري بشه خدا ميدونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
راهکار شماره ی یک  تغیر پوشش پوشیدن چادر  رفتن تو عذا داری ها روض ها مسجد ها نشستن پیش زن ...

اره اینجوری خواستگار پیدا میشه ولی نود و نه درصدشون الکی وبه درد نخور پیدا نشدنشون بهتره اینا باید پنهان بمونن

منم یمدت میرفتم مسجد کلی برام خواستگار میومد خاسم بگم اولی ح میدع😂😂😂😂😂😂😂

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2714
اوه خدای بزرگ ببین کی اینجااااااست   برگشتنت مبارک دیگه کاری نکن حذفت کنن    

قربون شما عزیزم، صاب تشریف باشین! حذفمم که معمولا دوستان محبت می کنن با پاکن محبتشون زحمت می کشن ظاهرا ابواب جمعی اینجام همچین دلخون نباشت از من بابت چی نمی دونم

شما که باز اومدی اون قدیم کی بودی؟ جات خالی نباشی پیشم

راهکار ها متفاوته هر کس بنا بر شخصیتش انتخاب می کنه کدوم باشه

راهکار  با  از چاله ب چاه افتادن  متفاوت دوست من !

موفق باشید 🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706