2726
عنوان

آموزش پیدا کردن خواستگار

16392 بازدید | 66 پست

سلام الان یه تایپک دیدم مشکل خیلیا اینه گفتم راهنمایی که از تجربه ام به دست اوردم به شما هم بگم شاید ان شالله مشکل خیلی ها حل شد

پند: علت اینکه الان تایپک زدم نه پر بازدید شدن بود و.... افکار دخترای چهارده ساله چون شیش تا تایپکم تموم شده بود لطفا نترکونین بقیه استفاده کنن اگه روشی هم داشتین بگین

وااااقعا دغدغه دخترا الان اينه؟؟؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

باشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راهکار شماره ی یک 

تغیر پوشش پوشیدن چادر  رفتن تو عذا داری ها روض ها مسجد ها نشستن پیش زنای مسن خجالت نکشیدن از حرف زدن رتبطه بر قرار کردن درظمن تو این اموزش اصلا قیافه و... مهم نیست پس بهانه نیارید

وااااقعا دغدغه دخترا الان اينه؟؟؟😐

آره دیگه دغدغه مجردا شوهر کردنه دغدغه متاهلها هم بچه دار شدن هرکسی دغدغه های مرحله خودشو داره  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

خواستگار تو برخوردای اجتماعی پیدا می شه، چیز نیست که کلمب بره پیداش کنه از راه مخالف به عِراق!

هر چقدر روابط اجتماعی بیشتری داشته باشی احتمال اینکه انتخاب بشی بیشتره

دعا و چله و اینام نمی خواد

هر چیزی ی راه منطقی داره

2706